SPECIAL OPS rzuca nowe światło na Nu-Metal dzięki kinowemu teledyskowi do „Set Me Free”

Montrealskie Special Ops w Kanadzie łączą elementy Nu Metalu, Hip-Hopu i Morza Śródziemnego, czego efektem są zupełnie nowe tekstury ciężkich dźwięków, które pokrywają szerokie muzyczne spektrum kolorów przyjemnych dla zmysłów słuchowych i wizualnych. Oryginalne i natychmiast rozpoznawalne, porywające gitary zajmują centralne miejsce dzięki wyszukanym solówkom, otoczonym chwytliwymi liniami basu i wokalami, które przywodzą na myśl lata 90-te. Ich nadchodzący album „Berean”, który ukaże się w przyszłym roku, zawiera 10 utworów i obecnie można obejrzeć teledysk do jednego z utworów/rozdziałów. Pierwszym rozdziałem jest utwór szósty: „Set Me Free” , który można obejrzeć na YouTube. Zespół dzieli się swoim podekscytowaniem:

„Prezentujemy to z wielką niecierpliwością, ponieważ zawsze staramy się ewoluować z każdym nowym albumem. Dzięki temu nowemu albumowi tworzymy wizualne wrażenia z muzyką. „Set Me Free” to 6 z 10 części tej ewolucyjnej koncepcji i doświadczenie, którym fani będą zachwyceni. Przygotuj się na zachwyt!”

Dla Special Ops ich nowy album „Berean” to opowieść o współczesnych wydarzeniach na świecie i doświadczeniach życiowych, w których starają się dzielić i edukować swoją publiczność w prawdzie oraz zapewnić im najwyższe wrażenia za pomocą filmu, który towarzyszy muzyce.

Począwszy od 2022 r. spółka Special Ops chciała zrobić coś nowego i rewolucyjnego, co wyróżniłoby ją na scenie. Skoncentrowali się na wysokiej jakości produkcji swoich filmów i płyt i mają na swoim koncie sześć albumów studyjnych. „Berean” został zmiksowany i zmasterowany przez Glena Robinsona (Voivod, The Ramones, ACDC, Gwar, Queensryche). Polecana fanom Deftones, Stabbing Westward i Fever 333.

Data premiery „Berean” zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Więcej informacji:
​Facebook.com/specialopsband
​Instagram.com/specialopsband
​Twitter.com/specialopsband

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!