Zespół Sztylety prezentuje nowy teledysk

Po świetnie przyjętym pierwszym singlu, Zespół Sztylety idzie za ciosem i prezentuje drugi utwór z nadchodzącej płyty zatytułowany “Czasem”, tym razem opatrzony pięknym teledyskiem w reżyserii Pascala Buły.

“Czasami jestem wewnętrznie rozedrgany. Wpadam w taki pseudo filozoficzny nastrój i próbuje mierzyć się ze światem – w samym sobie. Właśnie o takim wewnętrznym monologu jest “Czasem” – szukam czegoś, skacze po strzępkach myśli które bardziej niż jakaś konkretna logika łączy nastrój  – nastrój który kapitalnie oddał Pascal Buła mierząc naszą muzykę ze stylistyką filmu “Lighthouse” Roberta Eggersa, czy “Fireworks” Kennetha Anger” – mówi o nowym singlu Szymon Szelewa, wokalista grupy.

Nowe wydawnictwo grupy zatytułowane “Tak będzie lepiej” ukaże się 13 października nakładem Piranha Music. Okładkę zaprojektował Adam Bejnarowicz (Muzykografika).

Album można zamawiać w preorderze:
https://www.piranha-music.com/

Trzy lata to w świecie muzyki wieczność, ale tak długi odstęp między debiutem Sztyletów, a „Tak będzie lepiej” wpływa wyłącznie na korzyść zespołu. Gdańsko-warszawska załoga przeszła długą drogę, aby z lokalnej ciekawostki stopniowo przeistoczyć się w dobrze kojarzony skład w polskim alternatywnym podziemiu. W ich kotle gotuje się wiele składników – slackerskie emo, noise rock, indie rock, a nawet metal i ani na moment ta stylistyczna plątanina nie kończy się chaosem. Brakuje wam niezalu, który równocześnie pogłaszcze i sprzeda sierpa? Bez obaw, Sztylety AD 2023 spełniają oba kryteria.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!