Koncert Piotra Cugowskiego na żywo w radiowej Trójce

Już w niedzielę, 24 września o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Piotra Cugowskiego, który zagra m.in. przedpremierowe utwory.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie można zdobyć, słuchając Trójki, a także biorąc udział w konkursach na profilach facebookowych NCK i Audycji Kulturalnych. Transmisja koncertu na antenie Programu 3 Polskiego Radia, a także – w formie streamingu wideo – na Facebooku i kanale YouTube stacji oraz stronie trojka.polskieradio.pl.  Organizatorami koncertu są Program Trzeci Polskiego Radia i Narodowe Centrum Kultury.

Już w niedzielę, podczas  koncertu muzyk zaprezentuje na scenie swoje najbardziej znane utwory, m.in.: „Kto nie kochał”, „Daj mi żyć”, „Takich, jak my, nie znał świat”, pochodzące z solowego albumu „40”, jak i również te znane z repertuaru zespołu Bracia: „Nad przepaścią”, „Wierzę w lepszy  świat” czy „Niepisane”. Ponadto w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zostaną zagrane dwa przedpremierowe utwory: „Latarnik” i „Syzyf”, zapowiadające nową  płytę, która ma się ukazać  w 2024 roku.

Piotr Cugowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. W 1997 roku wspólnie z bratem Wojciechem Cugowskim założyli zespół Bracia. Muzycy wydali razem 6 płyt studyjnych. W 2019 roku Piotr Cugowski rozpoczął działalność solową i wydał swój pierwszy album „40”, który uzyskał status złotej płyty. Artysta współpracował z gwiazdami światowej muzyki, takimi jak m.in. John Lord z Deep Purple i Garou.
Na koncert zapraszają Narodowe Centrum Kultury oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Koncert Piotra Cugowskiego w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w najbliższą niedzielę, 24 września, od godz. 20.05. Transmisja na antenie Programu 3 Polskiego Radia, a także – w formie streamingu wideo – na Facebooku i kanale YouTube stacji oraz stronie trojka.polskieradio.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!