Måneskin triumfuje na MTV VMA

Włoski zespół Måneskin podbija świat. Grupa zaczęła właśnie trasę po Ameryce Północnej – wyprzedany koncert na Madison Square Garden to tylko wisienka na ich zwycięskim torcie.

Zwycięzcy w kategorii Najlepszy rock (jedyni nominowani artyści nowej generacji) wystąpili na gali MTV VMA z piosenką „HONEY (ARE U COMING?)”. Dali też niespodziewany występ na Times Square.
Dzięki surowemu, energetycznemu brzmieniu Måneskin przywrócił rock’n’rolla na szczyty światowych list przebojów. Victoria (bas), Damiano (wokal), Thomas (gitara) i Ethan (perkusja) zaczynali wspólną działalność w 2015 roku, grając na ulicach Rzymu. Kilka lat później zwycięzcy Eurowizji podbijają świat jako jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów nowego pokolenia.
Ostatni singiel „HONEY (ARE U COMING?)” jest najczęściej dodawanym nowym utworem w amerykańskim rockowym i alternatywnym radiu, a w Polsce z miejsca trafił na playlisty największych stacji radiowych, w tym RMF FM, Radio Zet i Radio Eska.

Przedstawiani jako „prowokacyjni wykonawcy, będący sobą bez skrupułów” oraz „ucieleśnienie światowych gwiazd rocka”, zespół dał ostry występ z nowym singlem. (…) To drugi rok z rzędu, gdy wygrali i wystąpili na VMA

Billboard

Måneskin miał zaszczyt być jednym z niewielu zespołów rockowych, który wystąpił na gali MTV VMA 2023. Włosi jak najlepiej wykorzystali ten moment, dając elektryzujący występ z „HONEY (ARE U COMING?)”, który powalił na nogi całą arenę – w tym Taylor Swift

Consequence

Måneskin stał się światową sensacją, (…) prawdopodobnie jedyną gwiazda rocka tego pokolenia wartą stadionów

NY TIMES Sunday Magazine

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!