KK’S PRIEST – premiera płyty i nowe video “Hymn 66”!

Zespół KK’S PRIEST  – potężne heavy metalowe połączenie byłych muzyków kultowego Judas Priest: zdobywcy nagrody Grammy –  K.K. Downinga (gitara) i Tima „Rippera” Owensa (wokal) oraz A.J. Millsa (gitara), Tony’ego Newtona (bas) i Seana Elga (perkusja), zaprezentował fanom swój nowy, drugi w dorobku album, “The Sinner Rides Again”. Krążek właśnie ukazał się na rynku!

 

Album jest już chwalony przez krytyków na całym świecie jako imponująca kontynuacja uznanego debiutu zespołu z 2021 roku. „’The Sinner Rides Again’ to absolutnie porywająca metalowa płyta z ogromną, błyskotliwą produkcją i utworami, które tryskają pasją i intensywnością” – pisze Blabbermouth, a Metal Hammer UK wychwala krążek jako „…czerpiący z pulsującej energii klasycznego heavy metalu, rodem z 1983 roku.”

 

Z okazji premiery album zespół ujawnił kolejny nowy i porywający teledysk, tym razem do utworu „Hymn 66”, prawdziwe uderzenie heavy metalowego ognia!

 

K.K. Downing tak mówi o “Hymn 66” i o płycie:

„Czas spojrzeć w inny świat – świat, w którym najpotężniejsi muszą poddawać się pokucie przez całą wieczność. Zatem strzeżcie się, ponieważ ci, którzy mają największą władzę, mogą pewnego dnia   zebrać się i wskazać Was, jako swoją ofiarę i bądźcie pewni, że nie będzie ucieczki, ponieważ Wasza obecność będzie wymagana przez śpiewanie „Hymnu 66”!

 

Jestem naprawdę podekscytowany faktem, że nadszedł czas wydania naszego drugiego albumu, ‘The Sinner Rides Again’. Mam nadzieję, że fani z całego metalowego świata będą się tym cieszyć i nie    mogę się doczekać, aż zagram Wam te piosenki podczas naszej nadchodzącej światowej trasy koncertowej.”

KK’S PRIEST + Paul Di’Anno & Burning Witches:

7.10.23 – Birmingham @ O2 Institute

8.10.23 – Glasgow @ SWG3

10.10.23 – Nottingham @ Rock City

11.10.23 – Manchester @ O2 Ritz

12.10.23 – Londyn @ O2 Shepherd’s Bush Empire

 

KK’S PRIEST live one-off:

2-7.03.24 – Monsters of Rock Cruise

Pre-Order “The Sinner Rides Again” tutaj:  

Na “The Sinner Rides Again” zespół podwaja siłę melodii swojego debiutu – który Metal Hammer UK nazwał „niezwykle przyjemnym”, a Metal Injection określił jako „chwytliwy z mnóstwem gitarowych czarów”. “The Sinner Rides Again” zawiera dziewięć utworów czystego piekielnego ognia, które wyprodukowane i napisane zostały przez Downinga, a zmiksowane/zmasterowane zostały przez Jacoba Hansena.

 

Po odejściu z Judas Priest, powrót K.K. Downinga był niepewny. Ten kultowy gitarzysta powrócił z dowodem na to, że nie był gotowy na zaprzestanie pisania klasycznych metalowych piosenek lub odłożenie swoich słynnych gitar Flying V – biorąc udział w uznanych międzynarodowych występach (m.in. z Judas Priest, kiedy zostali wprowadzeni do Rock & Roll Hall of Fame w listopadzie 2022 r.), co miało być zwiastunem powstania KK’S PRIEST.

 

Niedawno cytowano Downinga, który powiedział: „Straciliśmy wielu wspaniałych ludzi – na przykład Dio, Lemmy’ego – ale ten niesamowity i niepowtarzalny styl muzyczny musi zostać zachowany tak długo, jak to możliwe i czuję, że chcę nadal grać moją rolę  i bronić tego gatunku metalu, który wszyscy znamy i kochamy”. „The Sinner Rides Again” jest świadectwem tego wezwania do klasyki, a jednocześnie przyspieszenia z pełną mocą w przyszłość, stworzonego przez jednego z najważniejszych wykonawców w  heavy metalu.

 

Lista utworów:

  1. Sons Of The Sentinel
  2. Strike Of The Viper
  3. Reap The Whirlwind
  4. One More Shot At Glory
  5. Hymn 66
  6. The Sinner Rides Again
  7. Keeper Of The Graves
  8. Pledge Your Souls
  9. Wash Away Your Sins

 

“The Sinner Rides Again” dostępny będzie w następujących formatach:

– album w wersji cyfrowej

-1CD digipak

-1LP Gatefold w kolorze czarnym

-Wooden Box (zawiera: digipak, flagę, opaska na rękę z logo, artprint, naszywkę) – limitowana ilość 500 egz., dostępny tylko w sprzedaży wysyłkowej Napam Records

-1LP Gatefold w kolorach: marmurkowy pomarańczowy i czarny — Napalm International (z wyłączeniem Ameryki Północnej), tylko sprzedaż wysyłkowa, limitowana ilość 300 sztuk

-1LP Gatefold w kolorze transparentnej pomarańczy – tylko w sprzedaży wysyłkowej w Ameryce Północnej, limitowana ilość 300 sztuk

-1LP Gatefold w kolorze pomarańczowym, niebieskim i czarnym Inkspot – tylko sprzedaż wysyłkowa Napalm, limitowana ilość 500 sztuk

– kaseta magnetofonowa w kolorze czerwonym z białym nadrukiem – tylko sprzedaż wysyłkowa Napalmu, ograniczona do 200 sztuk

KK’S PRIEST:

Tim “Ripper” Owens – wokale

K.K. Downing – gitara

A.J. Mills – gitara

Tony Newton – bas

Sean Elg – perkusja

 

KK’S PRIEST online:

WEBSITE

FACEBOOK

INSTAGRAM

NAPALM RECORDS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!