blink-182 powraca z nowym albumem

blink-182 z dumą prezentuje niecierpliwie wyczekiwany album „ONE MORE TIME…”! To pierwsze od 2011 roku wydawnictwo grupy w kultowym składzie: Mark Hoppus (bas, wokal), Tom DeLonge (gitara, wokal) i Travis Barker (perkusja). W sobotę zespół wystąpił jako headliner festiwalu When We Were Young.
Zespół zapowiedział album we wrześniu. Sentymentalny zwiastun albumu zawierał szczery materiał z wywiadu z Zane’em Lowe’em dla Apple Music, a także aktualne i archiwalne nagrania, w których Mark, Tom i Travis dyskutują na tematy, którymi nigdy wcześniej nie dzielili się z publiką. W zeszłym tygodniu wywiad z Lowe’em nareszcie ukazał się w całości.

Zespół wydał niedawno także piosenkę „YOU DON’T KNOW WHAT YOU’VE GOT” – ostatnią zapowiedź płyty. Utwór odzwierciedla osobiste doświadczenia Marka, jednak ma też uniwersalne przesłanie. Wcześniej wydane utwory „FELL IN LOVE”, „DANCE WITH ME”, „ONE MORE TIME” i „MORE THAN YOU KNOW” łącznie wygenerowały ponad 200 milionów odtworzeń.
Trio nagrało „ONE MORE TIME…” podczas wyprzedanej światowej trasy koncertowej. Wyprodukowany przez Travisa Barkera album zawiera 17 nowych piosenek, które ukazują zespół u szczytu kariery. Są tu motywy upadków i triumfu i, co najważniejsze, braterstwa.
Album jest już dostępny w wersji cyfrowej, na płycie CD, standardowym czarnym winylu i w kilku limitowanych edycjach, w tym na ekskluzywnych fioletowym, czerwonym i przezroczystym winylu. W sklepie zespołu dostępna będzie także limitowana kaseta.
W kwietniu blink-182 „w wielkim stylu przywrócił rock na Coachellę” (Variety). Tymczasem wydany w zeszłym roku singiel „EDGING” tylko na Spotify zgromadził ponad 70 mln streamów.
Lista utworów „ONE MORE TIME…”:
1. ANTHEM PART 3
2. DANCE WITH ME
3. FELL IN LOVE
4. TERRIFIED
5. ONE MORE TIME
6. MORE THAN YOU KNOW
7. TURN THIS OFF!
8. WHEN WE WERE YOUNG
9. EDGING
10. YOU DON’T KNOW WHAT YOU’VE GOT
11. BLINK WAVE
12. BAD NEWS
13. HURT (INTERLUDE)
14. TURPENTINE
15. FUCK FACE
16. OTHER SIDE
17. CHILDHOOD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!