The Prodigy – 8 dni do koncertu w Polsce

The Prodigy – dziś rozpoczyna się europejska trasa koncertowa. Do koncertu w Polsce zostało tylko 8 dni!

“Ich płomień płonie jaśniej niż kiedykolwiek. The Prodigy nie tylko powrócili, ale są tutaj, aby odzyskać swój tron”.

NME ★★★★★

 

“W brzmieniu The Prodigy jest nagląca potrzeba, która wydaje się pochodzić skądś głębiej niż wcześniej: euforia i uwolnienie, które zapewniają, są przytłaczające”.

The Guardian ★★★★

 

“Katartyczne, wybuchowe i teraz bardziej emocjonalnie rezonujące niż kiedykolwiek. Nikt nie robi tego tak jak The Prodigy”.

Metal Hammer ★★★★★

 

“The Prodigy nigdy nie brzmieli lepiej”.

Kerrang

 

“The Prodigy udowodnili dokładnie, dlaczego wciąż są gigantami EDM, którymi zawsze byli”.

Clash

Zespół The Prodigy rozpoczyna dziś europejską trasę koncertową – “Army of the Ants Tour 2023”. Dziesięciodniowa trasa podnosi poprzeczkę i przenosi Liama H i Maxima z powrotem na areny.

Angielska trasa koncertowa z 22 lipca, podczas której wystąpili na trzech koncertach w londyńskiej O2 Academy Brixton, była ich pierwszą bez brata, legendarnego Keitha Flinta. Sposób, w jaki Liam H i Maxim włączyli i oddali hołd wiecznej spuściźnie Keitha podczas występu na żywo, był naprawdę niesamowity. Spotkało się to z ogromnym wsparciem i miłością rzeszy fanów w całym kraju.

Z solidną wiosenną i letnią serią koncertów na międzynarodowych festiwalach, zespół z niecierpliwością czekał na ponowne przeniesienie ognia do kluczowych europejskich miast. Trasę rozpoczynają w Luksemburgu 28 listopada, a następnie odwiedzą Ziggo Dome Amsterdam, Dusseldorf, Kopenhagę, Berlin, Frankfurt, Poznań i Pragę, Stuttgart, kończąc europejską trasę w Paryżu w niedzielę 10 grudnia.

Liam H powiedział:
“ARMY OF THE ANTS’ IS A CALLING TO THE PRODIGY PEOPLES , WE’RE COMIN BACK FOR U THE ONLY WAY WE KNOW , FULL ATTACK MODE , DOUBLE BARREL … “.

„ARMY OF THE ANTS TOUR 2023”

 

Dziś rozpoczyna się europejska trasa koncertowa

 

06.12.2023 – MTP HALA 3A, POZNAŃ

BILETY NA LIVENATION.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!