Sekcja Rapu PREMIERA Teledysku – To Nie Koniec

Waśnie ten utwór mogli Państwo usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych, a także na listach przebojów min. #PlusLista, #TOP30PL. Po niespełna roku ten nieoczywisty, radiowy przebój, doczekał się teledysku. „Wiesz, ja też czasem mam nie najlepszy dzień” – słowa refrenu śpiewanego przez Natalię Boczniewicz, która wraz z siostrą Ramoną w zespole gra na skrzypcach, opowiadają o sytuacjach życiowych każdego człowieka.

Żywe instrumenty, śpiew, rap, a to wszystko w parze z aktorami i pięknymi obrazami stworzonymi przez SOUFilmy. Całość tworzy bezkompromisową „petardę” do sprawdzenia na dziś!

Informacje o zespole:

Kompozycje, które tworzymy jako Sekcja, mieszają w sobie różne gatunki muzyczne, a ogniwem je spajającym jest rap. Oprócz bębnów i gitar, nasze brzmienie wzbogaca trąbka, puzon oraz dwa głosy skrzypiec. Nasza pierwsza płyta ukazała się nakładem niezależnego label’u RymoBittoFabryka w 2014. Pochodzimy z Przemkowa (woj. dolnośląskie). Zdobyliśmy Nagrodę Główną oraz Nagrodę Publiczności Mayday Rock Festival Glogów 2018, gdzie w składzie jury zasiedli min. muzycy z zespołu Organek. We wrześniu 2019 ukazała się nasza druga płyta. Aktualnie pracujemy nad trzecią płytą. Kilka utworów jest już do odsłuchu w sieci, w tym jeden w całośći w języku łemkowskim. Jesteśmy mocnym, koncertowym bandem. Mięliśmy przyjemność wystąpić przed takimi artystami jak OSTR, Maleo, Enej, Małgorzata Ostrowska, Peja, BOK i wieloma innym. Aktualnie pracujemy nad płytą “3”, z której kilka singli, w tym jeden w j. łemkowskim, można znaleźć na YouTube, a także na platformach streaming’owych, min. Spotify, Tidal, iTunes, AppleMusic. Nasze płyty CD rozeszły się w nakładzie bliskim 2 000 szt. Można nas było usłyszeć w radio: eLKa, Plus, Muzyczne Radio, Trójka, Czwórka, Index, Opole, Szczecin i wielu innych.

Skład zespołu:

Natalia Boczniewicz – skrzypce / wokal

Ramona Boczniewicz – skrzypce / wokal

Andrzej Dziamba – rap / puzon

Dariusz Domański – trąbka

Łukasz Gręźlikowski – gitara elektryczna

Ireneusz Kukiełka – gitara basowa

Andrzej Drewniak – perkusja

Maksymilian Kaczmarek – realizator dźwięku

Portale społecznościowe:

www.facebook.com/sekcjarapuprzemkow

www.instagram.com/sekcjarapuprzemkow

www.tiktok.com/@sekcjarapuprzemkow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!