Leepeck nie zwalnia tempa i powraca do nas ze swoim najbliższym singlem. Oto „Tęczowa Noc”!

Piosenka „Rainbow Night” to nie tylko melodyjne dźwięki, aleopowieść o przeznaczeniu, determinacji w dążeniu do celu oraz pragnieniu wolności, a wszystko do zainspirowanej ikonicznej sceny z filmu „Thelma i Louise”, kiedy Ford Thunderbird rusza w przepaść.

„Rainbow Night” to twórca koncepcji, linka w sobie elementy muzyczne inspirowane twórczością takich legend jak Bob Dylan i Bruce Springsteen, przy właściwym, nowoczesnym brzmieniu, które kojarzą się z Bon Iver i Depeche Mode. Utwór ten to przemyślana mieszanka wielu eksperymentów, które są stosowane w procesie tworzenia.

Zwykle jak wcześniej singiel „Am I Free”,„Rainbow Night” wpisuje się w stylistykę country noir, która jest charakterystycznym obszarem twórczości artystycznej.

Zobacz poniżej klip do singla „Am I Free”.

Twórczość „Rainbow Night” została połączona z The Boogie Town Studio, a produkcja została wykonana przez Michała Mareckiego ze Studio Srebrna. Okładka pojedynczego zdjęcia magicznego zdjęcia autorstwa nowojorskiego fotografa Anthony’ego Distefano.

Premiera singla „Rainbow Night” to kolejny krok w fascynującej podróży artystycznej Leepecka, który nie boi się eksperymentować, przekraczać limity gatunkowe i dostarczać słuchaczom muzycznych wrażeń!

„Mówią, że muzyk musi być dreszcze, kiedy tworzysz i słuchasz swojego dzieła, jeśli chcesz, aby inni je również poczuli. Ja czuję. Wy?”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!