Nieoczekiwany poryw serca, czyli Adam French z nowym singlem „Inevitable”

Adam French po raz kolejny postanawia zgłębić swoje emocje. Wracając do momentu zakochania i odtwarzając uczucia, które wywołuje w nim ta niespodziewana reakcja chemiczna, zgłębia jej istotę.

Zakochanie to uczucie, które czasem przydarza się nieoczekiwanie. Dzięki temu natychmiastowemu połączeniu i przepływającej między ludźmi chemii, wiadomo, że spotkało się właściwą osobę. Choć samo uczucie czasem nie jest w stanie przetrwać próby czasu, to warto docenić piękno jego bezpośredniości oraz siły. To właśnie temu poświęcił uwagę Adam French w najnowszym singlu “Inevitable”.

French doskonale wie o czym śpiewa, ponieważ artysta ma za sobą toksyczny związek, który skończył się dla niego wyprowadzką z Londynu. To wydarzenie okazało się dla niego punktem zwrotnym, nie tylko w życiu prywatnym, ale także inspiracją. Wraz z przeprowadzka na wieś w życiu Adama pojawiła się nowa miłość, którą okazała się dawna przyjaciółka, brytyjczyk postanowił też wziąć sprawy w swoje ręce – zaczął pracować nad płytą, która powstawała w o wiele bardziej niezależny sposób.

Premiera drugiego albumu Adam Frencha zaplanowana jest na jesień 2024 roku. Zaś sam muzyk, który w 2023 r. po raz pierwszy zagrał w Krakowie powróci do Polski w kwietniu.

FOLLOW ADAM FRENCH

 

Spotify Adam French 

Instagram @AdamFrenchUK

TikTok @AdamFrench_

Twitter @AdamFrenchUK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!