WRONA | ABSURDALIA EP release party | Warszawa

Odkryj fascynujący świat dualizmu i sprzeczności na koncercie, który odbędzie się 15 lutego w warszawskiej Hydrozagadce! To wyjątkowe wydarzenie z okazji premiery najnowszego mini-albumu WRONY, zatytułowanego “Absurdalia”, który będzie dostępny na platformach streamingowych dzień później.

Przyjdź i doświadcz jedynej okazji, aby posłuchać nowych utworów przedpremierowo, w pełnych aranżacjach z udziałem całego zespołu. Będziesz miał również szansę porozmawiać z artystką i osobiście poczuć nieprzewidywalny, punkowy klimat “Absurdaliów”. Ten koncert to nie tylko muzyczna podróż, ale także spotkanie z unikalnym brzmieniem, które zapewne zaskoczy i zaintryguje każdego miłośnika alternatywnych dźwięków.

WRONA:
Wokalistka, autorka tekstów, instrumentalistka i producentka z Krakowa. Wyróżniona w Jarocińskich Rytmach Młodych oraz laureatka konkursu “Wydaj płytę z Będzie Głośno”, organizowanego przez Radio Czwórka. Podwójnie wyróżniona przez ZAiKS. Jako nastolatka zdobywała doświadczenie sceniczne grając na perkusji w punkowym girlsbandzie Brain’s All Gone, intensywnie koncertując po Europie. Solowy projekt WRONY to międzygatunkowy koktajl. Electropunkowa muzyka w połączeniu ze szczerymi tekstami pełnymi melancholii, przykuwa uwagę nie tylko unikalną barwą głosu, ale także bezczelną i odważną postawą sceniczną. W 2021 roku ukazał się debiutancki album WRONY – “SEN O SMAKU”, będący w całości autorskim przedsięwzięciem artystki. WRONA wystąpiła na największych polskich festiwalach, takich jak Jarocin, Great September czy FEST Festival, dzieląc scenę z czołówką alternatywnej sceny muzycznej. W 2023 roku WRONA zagrała swoją pierwszą oficjalną trasę koncertową, wydała dwa single “Kryzys Tożsamości” oraz “Boys Will Be Boys” oraz zapowiedziała mini-album “Absurdalia”, będący wstępem do drugiego albumu artystki.

Social media:

 

Facebook: https://www.facebook.com/WronaMusic

Instagram: https://www.instagram.com/wronaofficial/

TikTok: https://www.tiktok.com/@princesswrona

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCT7CvWGxw5dN0pRnH6fXZ5A

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1443147062900032

Bilety: https://evently.pl/events/3977-wrona-absurdalia-ep-release-party-warszawa

KIEDY: 15 lutego (czwartek), 19:00
GDZIE: Hydrozagadka, Warszawa
BILETY: 50 PLN (przedsprzedaż) / 60 PLN (w dniu koncertu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!