BLACK FOXXES zagra w przyszłym tygodniu w Warszawie !

Podczas pracy nad trzema albumami, lider BLACK FOXXES, Mark Holley, zbudował swój zespół jako silną i kreatywną grupę, tworząc wyjątkowe miejsce w rock’n’rollowym świecie, wspierane przez fanów oraz media.
Z singlami i teledyskami, takimi jak: “Husk”, “I’m Not Well”, “JOY” czy “Manic In Me”, do którego klip został nakręcony na Islandii, będącej kluczowym źródłem inspiracji dla drugiego albumu, stawało się coraz bardziej jasne, że Holley jest artystą mającym wiele do powiedzenia w szczególny sposób docierając do myśli, uczuć i lęków.
Teraz, wraz z nadchodzącym 4. albumem, pochodzący z Somerset wokalista, autor tekstów i gitarzysta wraz z perkusistą Finnem McCleanem oraz basistą Jackiem Barrettem dołożyli jeszcze więcej wysiłku, by połączyć muzykę i osobiste przesłanie w spójną całość.
Od samego początku celem zespołu było utrzymanie dobrego instynktu, muzycznej integralności i chemii między muzykami. Starali się nie powstrzymywać ani nie zmieniać muzycznego nurtu, który, obejmuje syntezatory, zniekształcone wokale oraz dźwięki inspirowane alternatywną kulturą DIY w Bristolu, wraz z szerszym zakresem tematów lirycznych.

15.02.2024 – WARSZAWA – VooDoo Club
BILETY W SPRZEDAŻY OD 16 LISTOPADA NA LIVENATION.PL
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 16 listopada o godz. 11:00 na LiveNation.pl

BLACK FOXXES – Exeter, UK
⚡ HUSK (video) https://youtu.be/WVvXYJV48cE
⚡ I’m Not Well (video) https://youtu.be/nIyzpc8M4pk
⚡ Whatever Lets You Cope (video) https://youtu.be/HmjXtP1DIpg
⚡ River (BBC Introducing Session) https://youtu.be/bbvyDwvGuXY
***
Wiśniosz- Warszawa, PL
wiśniosz to punkowa, świeża i co najważniejsze – bardzo charakterna krew na polskim rynku muzycznym. Ma już na swoim koncie album długogrający oraz autorską trasę koncertową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!