EIGHT SINS udostępnił teledysk „Too Old For This Shit”

Kilka miesięcy po oficjalnym wydaniu nowego, pełnometrażowego albumu „Straight to Namek”, francuski gang thrash-metalowo-hardcore’owy EIGHT SINS właśnie zaprezentował nowy oficjalny teledysk ilustrujący singiel „Too Old For This Shit” i jest już dostępny na Youtube .

Ta piosenka jest częścią nowego albumu zespołu „Straight to Namek”, który jest już dostępny na CD, LP i w wersji cyfrowej, ale także we wszystkich główne platformy prawne (Spotify, Apple Music, Deezer, Amazon itp.) przy wsparciu Agencji Victory Vision (PERSEIDE, Synapse,…)

….Dla przypomnienia…

PIWA I MOSHPIT!!” = Dwa słowa, które doskonale definiują EIGHT SINS .

 

Podmiot grający hardcore-metal x thrash założony w 2006 roku przez grupę przyjaciół kierujących się tą samą pasją i celem: dawać z siebie wszystko na scenie bez względu na wszystko. Eight Sins wyraźnie inspiruje się amerykańskim ruchem thrashowym i nowojorską sceną hardcorową.

Ich muzyka jest szybka, ciężka, precyzyjna i stworzona z myślą o występach na żywo. Po ponad dziesięciu latach istnienia, pięciu nagraniach studyjnych, kilku oryginalnych klipach i licznych koncertach w Europie, grupa wypracowała sobie solidną reputację na francuskiej scenie hardcorowo-metalowej .

Pozwoli mu to podzielić się plakatem z wielkimi nazwiskami, takimi jak Sepultura, Walls of Jericho, Agnostic Front, Terror, Municipal Waste, Madball, Sick of it All, Unearth, Black Bomb A czy Lofofora… a także zagrać na Hellfest Festiwal na świeżym powietrzu.

 

EIGHT SINS wydali swój debiutancki album w 2008 roku zatytułowanym Straight Hate” rok później ukazała się podzielona EPka udostępniona francuskiemu raperowi VII, zatytułowana „Blood Of Revenge” .

 

W 2013 roku francuski gang dołączył do szwajcarskiej wytwórni Bad Mood Records z zamiarem wydania drugiego albumu zatytułowanego „World Of Sorrow”, a 3 lata później „SERPENTS” (2016, Thousand Ghosts Highway Records).

 

W 2023 roku Eight Sins wydało swój czwarty pełnometrażowy album zatytułowany „STRAIGHT TO NAMEK” .

 

Dla fanów: Get The Shot; Żelazny Reagan; Odpady komunalne; Pogromca; Terror. ..

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!