Vented prezentuje swój debiutancki album „Cruelty And Corruption”

Vented , międzynarodowa supergrupa składająca się z niesamowitych talentów Seana Zatorsky’ego (Daath/Sinsaenum/ex-Chimaira), Austina D’Amonda (Chimaira/Bleed The Sky/ex-DevilDriver) i Gergo Hajera (Omega Diatribe), z dumą prezentuje swój pełny długogrający album „Cruelty and Corruption”. Debiut Vented to szalona podróż po krainach Groove Metalu, serwująca dźwiękową agresję, uduchowione melodie, intensywny wokal i zabójczą perkusję.

Produkcja albumu, prowadzona przez uznanego HK Kraussa (Dagoba, Sinsaenum, Betraying the Martyrs) w Vamacara Studios we Francji, prezentuje surowy i brutalny dźwiękowo miks, który wymaga słyszenia głośno i agresywnie. „Okrucieństwo i korupcja” to nie tylko muzyka; to wciągające doświadczenie, od którego zakręci Ci się w głowie i odbije się to głęboko w Twojej duszy.

Tragicznym zbiegiem okoliczności zmarł pierwotny perkusista, potężny Joey Jordison (ex-Slipknot/Vimic/Sinsaenum), który rozpoczął z zespołem pracę nad albumem w 2021 roku. W dowód dziedzictwa i poświęcenia Austin D’Amond objął stanowisko perkusisty, aby uczcić pamięć Joeya Jordisona i przyczynić się do ukończenia albumu.

„Cruelty and Corruption” można odsłuchać w serwisie Spotify , natomiast fizyczne kopie można nabyć na płycie CD/winylu za pośrednictwem Metal.hu Records , dystrybuowanej przez Season of Mist.

VENTED-Cruelty_And_Corruption_2022_cover_artwork_s

01. I Am Death
02. Flawless
03. The End Game
04. My Desire
05. Vitriolic
06. Requiem For Myself
07. Withered
08. A New Trend
09. The Darkness
10. Vigil
11. In Question
12. Self Destruct
13. Zero
14. Final Hour (DIGIPAK bonus track)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!