Czy Ineska Winter jest Nieskazitelna? Nowy singiel!

Pod koniec ubiegłego roku swój debiut zaliczyła Ineska Winter. Jej pierwszy singiel „Pełnia” ukazał ją w elektronicznym świetle. „Nieskazitelna” jest bardziej piosenkowa, wręcz radiowa. Dopełnia ją sugestywny teledysk i bardzo ważny przekaz tekstowy.

„Nieskazitelna” z pewnością różni się od „Pełni” i ukazuje Ineskę Winter jako Artystkę niezwykle wszechstronną. Okazuje się, że czas poprzedzający wydanie pierwszego utworu miał znaczenie w powstaniu najnowszego singla. Jak opowiada Ineska: Utwór powstał w czasie oczekiwania na nagranie teledysku do “Pełni”. Mieliśmy trudności opóźniające nagrania. Budziło to w nas frustrację, dlatego pomysłem było stworzenie spokojnej entuzjastycznej melodii, która będzie wyzwalać emocje, które będą rosnąć.  Jest tu też szereg doświadczeń wokalistki, która właśnie teraz realizuje ukryte w niej pragnienia i talenty. Teraz jest jej czas. Ma osoby wspierające. Ma miłość. Ma szczęście.

Nie tylko kwestie muzyczne, ale także tekst jest tu niezwykle ważny i istotny. Tak o znaczeniu słów w utworze mówi Artystka: Nieskazitelna to dwie osoby w jednym ciele. Pierwsza – to osoba, która dla łatwego życia spełnia wymagania otoczenia, najbliższych, przyjaciół, społeczności. Chcesz mieć święty spokój, to zapomnij o samorealizacji! Inni Cię nie rozumieją, są silniejsi, bo im na to pozwalasz. Druga osoba przełamuje strach. Wychodzi z odwagą na zewnątrz. Utwór opowiada o tym, żeby się spełniać. W każdym z nas jest potencjał, pasja, dzikość, szaleństwo. 

Teledysk, który powstał do piosenki idealnie wpasowuje się i wręcz spaja całość jako zamknięte dzieło. Można go oglądać na kanale YT Artystki. „Nieskazitelna” w wersji audio jest oczywiście dostępna na wszystkich platformach streamingowych. Jak zdradza wokalistka, ma już gotowe kolejne utwory, więc tylko czekać na następne premiery!

https://www.instagram.com/ineskawinter

https://www.facebook.com/IneskaWinter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!