Shiila publikuje nowy singiel ‘Cóż’

11 marca to dzień premiery nowego singla Shiili ‘Cóż’. Artur Porębski nie zamyka się w w szufladzie i tworzy to, co mu w duszy gra, łącząc szereg różnych gatunków muzycznych. Singiel ten jest pierwszą piosenką wydaną w tym roku. Zwiastuje ona nadchodzący krążek artysty.

O artyście

Nazywam się Artur Porębski, jestem artystą oscylującym między różnymi gatunkami muzyki.
W mojej twórczości można się spodziewać mieszanki rocka, hip hopu, nu metalu, funku, grungeu, dubstepu. Utwory nagrywam, produkuje i miksuje w domowym zaciszu. Mimo różnorodności gatunkowej istnieje w tym wszystkim jedno konkretne spoiwo, emocje.

Muzyka jest dla mnie najwyższą formą ekspresji w której mogę wyrazić to czego często nie jestem lub nie byłem w stanie wyrazić słownie. Inspiracje czerpie ze snów, ciszy, gwaru miasta, twórczości artystów których sobie cenie.

O utworze Cóż:

Jest to utwór hip-hopowo, rockowo, funkowy który jest spiskiem luźnych przemyśleń przy wieczornej podróży komunikacją miejską. Przemyślenia na temat ludzi, poruszenie tematyki współczesnych problemów i nawiązanie do obecnej trudnej sytuacji w moim życiu.
To podróż człowieka zmęczonego społeczną presją, apatią, przyznanie do poczucia słabości, ale też uwolnienie związane z akceptacją tego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!