Bilety na polskie koncerty Crypta taniej do końca marca

Brazylijski zespół death metalowy Crypta już za dwa tygodnie odwiedzi Polskę w ramach trasy koncertowej “Shades of Sorrow European Tour 2024”, a bilety na ich show kupicie do 30 marca ze specjalną zniżką!

Ceny biletów na portalu https://ticketshow.pl/ do 30 marca zostały obniżone o 15 zł. Wystarczy przy realizacji zamówienia skorzystać z kodu “WIELKI”.

Crypta to brazylijski zespół death metalowy, założony w 2019 roku przez Luanę Dametto i Fernandę Lirę i oficjalnie ogłoszony w maju 2020 roku. Na gitarach Tainá Bergamaschi i Jéssica di Falchi uzupełniają obecny skład. Czteroosobowy zespół podpisał kontrakt z austriacką wytwórnią Napalm Records, dzięki której w czerwcu 2021 roku ukazał się ich debiutancki album „Echoes of the Soul”. Album został nagrany w Brazylii w studiu Family Mob pod okiem Otávio Rissato, wyprodukowanym przez Thiago Vakkę, zmiksowanym przez Arthura Rizka i zmasterowanym przez Jensa Bogrena w Fascination Street Studio. Okładkę wykonał Wes Benscoter. Album został również wydany na licencji i wydany tego samego dnia w Brazylii i Argentynie przez Dynamo Records, w Rosji przez Soyuz Music, w Japonii przez Ward Records, a później w Meksyku przez Concreto Recs. Trzy główne single z tej płyty to „From the Ashes”, „Starvation” i „Dark Night of the Soul”, których filmy można znaleźć na oficjalnym kanale YouTube wytwórni.
Trasa promocyjna ich pierwszego albumu objęła Amerykę Łacińską i Europę, obejmując kilka ważnych dat, a także występy największych nazwisk w metalu oraz udział w kilku głównych festiwalach na całym świecie, takich jak Wacken Open Air, Rock in Rio, Primavera Dźwięki i Rock Al Parque. Poza tym zespół już planuje w nadchodzących miesiącach ogłosić kontynuację trasy po terytoriach jeszcze przez nich nieodwiedzonych.Crypta właśnie wydała swój drugi album zatytułowany „Shades of Sorrow” i obecnie promuje go na całym świecie.

Kiedy i gdzie:
07/04/2024 Poznań U Bazyla
08/04/2024 Warszawa Proxima
09/04/2024 Kraków Kwadrat
10/04/2024 Wrocław Zaklęte Rewiry

Bilety są już dostępne w portalu Ticketshow:
Poznań
Warszawa
Kraków
Wrocław

Organizator: Gryf Events

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!