Izdeb z na Songbirds festival – 7.04, Hevre, Kraków!

Kraków Songbirds festival jest cyklem intymnych koncertów piosenki autorskiej. Koncertów gdzie bliskie spotkania z artystą i  obcowaniem z muzyką są nadrzędną wartością samą w sobie. Wydarzenie odbędzie się  w krakowskim Hevre na Kazimierzu. Już w najbliższą niedzielę wystąpi właśnie tam Izdeb o godzinie 19:00.

Jest to nietuzinkowa postać piosenkopisarza, który ma bajeczne utwory a w dodatku, zaraża swoją charyzmą człowieka i artysty. Także konferansjera, co oznajmiał wręcz tydzień temu Spotlight Music Festival na swojej stronie. Artyści festiwalu mieli to samo zdanie.

Niech Was grunge’owe zdjęcie tak nie zmyli. Podczas koncertu Izdeba poczujecie się noszeni różnymi emocjami. Artysta pokaże się w repertuarze od targających za serce tekstów, po kołyszące ciepłym uściskiem niczym na wygodnej kanapie.

izdeb – to deszczowe harmonie łączące w sobie akustyczny ambient i przytłaczający przester gitary. Solowy akt, w którym niepokój łączy się z nadzieją, tworząc przestrzeń do szukania swojej prawdy. To piosenki, które przypominają o tym, że na każde nierozwiązane historie, czekają już szczęśliwe zakończenia. Słuchać po zmroku.
Pierwszy singiel „Lepiej Ci na zdjęciach”
https://youtu.be/w-8WzCKCguk?si=iE6eRSsf1vip1InK
„Duch” – Wideoklip
https://youtu.be/KHUitF5opPU?si=Ng7s20O2veNJ_Lud
„Dalie” Minimal Video Music
https://youtu.be/DpKlpvPBP8g?si=kRGTX1mfhymuhfbf
Songwriter, gitarzysta i wokalista. Ma na swoim koncie dwa autorskie albumy „Książę Naiwności i „@strach”, jest zdobywcą złotej płyty i fryderyka z zespołem Ralpha Kamińskiego za album “KORA”. Uczestnik takich festiwali jak Opener Festival, Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, London Sofar, Orange Festival. Były wokalista Studia Accantus a obecnie aktor musicalowy w spektaklu „Once” w Teatrze Muzycznym Roma. Absolwent Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale piosenki estradowej. Tworzy samozwańczy gatunek Space-pop, który jest połączeniem muzyki alternatywnej, akustycznej i przestrzennej.
BILETY ➞ https://bit.ly/SongbirdsKRK-Tix
50 zł (przedsprzedaż)
60 zł w dniu koncertu
Gdzie? Hevre, ul. Beera Meisela 18, Kraków
Kiedy? 7 kwietnia – najbliższa niedziela
Bądźmy tam razem!
News: Piotr Siedlecki

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!