Waterside i ich nowy album „ZA ROKIEM ROK”

Zespół Waterside, którego ostatni singiel „Chaos”, cieszył się w ostatnich dniach sporym zainteresowaniem, świętuje premierę kolejnego, drugiego już mini albumu „Za rokiem rok”. Płyta jest już dostępna w wersji fizycznej, można ją odsłuchać również w serwisach streamingowych.

Nikt tak dobrze nie opisze mozolnego etapu tworzenia muzyki, składającej się w całość pod postacią płyty, jak jego twórcy. Dlatego oddajemy głos zespołowi: “Za rokiem rok”, zawierający 4 utwory, to przekrój naszej działalności z ostatnich dwóch lat. Chcieliśmy w końcu  zarejestrować materiał, który od pewnego czasu graliśmy na koncertach i który według nas był tego wart. Podczas kilku dłuższych sesji nagraniowych w studio Dobra 12 w Białymstoku, na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, w końcu udało się w zadowalający Nas sposób, pod okiem naszego mistrza dźwięku – Piotra Polaka – to dokończyć. Zamknęliśmy tym samym kolejny etap działalności zespołu oparty o nowe kompozycje utrzymane w stylistyce typowo rockowej z elementami klawiszy, które są zawarte na tej płycie. Z perspektywy upływu krótkiego czasu od wydania oceniamy ją jako porządny kawałek rockowego grania, zrealizowany na miarę naszych możliwości, w sposób maksymalnie profesjonalny, który nas zadowala!

 

Całą EP-kę, choć wydawałoby się, spójną gatunkowo, można by uznać za bardzo przestrzenny pod względem stylistyki. Tu również ważny jest głos zespołu: To mieszanka muzyczna  pop rocku, ballady rockowej i hard rocka – tłumaczą. Po chwili dodają: Płyta skierowana jest generalnie do fanów szeroko pojętego rocka w równie szerokim przedziale wiekowym, od najmłodszych do tych trochę starszych, mających już na karku bagaż życiowych doświadczeń. To album dla tych wszystkich, którzy lubią słuchać muzyki tak zwanej popularnej i zarazem nie uciekają od jej szerszego spectrum. Lepszej rekomendacji nie można przekazać, dlatego i my zachęcamy do sprawdzenia albumu, zarówno w wersji fizycznej jak i cyfrowej – wszelkie informacje możecie sprawdzić na profilach social media zespołu. Płytę promuje, wspomniany na początku, utwór „Chaos”, do którego powstał również teledysk.

 

FB https://www.facebook.com/Waterside.Band/

INSTAGRAM https://www.instagram.com/waterside.band/

YT https://www.youtube.com/channel/UCu02bEldit-L50Sv7Ng4tKg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!