The Distinguished Order of Disobedience (The DOOD) udostępniają nowy teledysk „Subterfuge”

Wypuszczając w lutym swój najnowszy singiel „Subterfuge” , zespół The Distinguished Order of Disobedience (The DOOD) z Florydy jest gotowy do przedstawienia nowego teledysku do tego utworu. Ta piosenka, nawiązując do czasów thrash metalu, ma wyzywającego ducha. Zespół wyjaśnia utwór i wideo.

„Ta piosenka opowiada o tym, jak rząd i media będą kłamać, aby osiągnąć swoje cele i zwrócić uwagę na sprawy, które są rzeczywiście ważne. W przypadku teledysku, który zespół chciał znaleźć sposób na ucieleśnienie tego pomysłu w historii, więc wymyśliliśmy pomysł, że jako zespół zaczęliśmy zbyt głośno mówić o korupcji nieodłącznie związanej z systemem i aby zachować swoją reputację, gubernator kandydujący na prezydenta postanawia uderzyć w DOOD, aby pomóc uciszyć narastającą przeciwko niemu niezgodę W tym momencie pomyśleliśmy, że mamy początek i koniec, potrzebujemy czegoś pośrodku, więc ponieważ podstęp jako słowo jest bardzo kojarzony ze szpiegowaniem, stworzyliśmy szablon szpiega, aby byli to ludzie robiący tajne rzeczy, które doprowadziłoby do trafienia. Jak to zwykle bywa w przypadku naszych filmów, lubimy, gdy są one nieco beztroskie lub kampowe, a jednocześnie przekazują o co chodzi, więc nawet jeśli wszyscy szpiegowie są inni, istnieje nie ma sposobu, aby je rozróżnić z jakąkolwiek dokładnością i co więcej – nie ma mowy, aby ktoś w fedorze, masce narciarskiej, czarnych rękawiczkach i trenczu przeszedł niezauważony w dzisiejszych czasach. Wszystko kończy się w ostatniej scenie i wydaje mi się, że to całkiem dobrze podsumowuje jeden z wersów piosenki: „Nie słyszałeś ostatniego z nas”.

„Subterfuge” jest kontynuacją sukcesu wydanego w styczniu 2024 roku singla „Chaos for the Fly ” i znajdzie się na nadchodzącym albumie studyjnym zespołu, który ukaże się w połowie 2024 roku. Ten singiel, wraz z nadchodzącym albumem, to kolejna ewolucja muzyki The DOOD . Z każdym albumem starają się trochę zmieniać, nie rezygnując przy tym z tego, kim są, a to wydawnictwo posuwa ich do przodu, jednocześnie oddając hołd niektórym z ich ulubionych metalowych wpływów. Mają nadzieję, że słuchacze uznają „Subterfuge” za ekscytujący i skłaniający do myślenia, a jednocześnie zapewniający dobrą zabawę.

Założony w 2004 roku zespół The DOOD stale zyskuje na znaczeniu, urzekając publiczność wyjątkową mieszanką mocnej muzyki i obecności na scenie teatralnej. Z pięcioma albumami studyjnymi na koncie, bezpośrednim wsparciem dla wielu krajowych zespołów i wyjątkowym występem na jednym z największych amerykańskich festiwali muzycznych, The DOOD szybko umacnia swoją pozycję na scenie krajowej. Polecane są fanom Lamb of God, Pantery i Avatara.

Więcej informacji: https://thedoodband.com/home

-30-

„Świetny występ na żywo!!!!” – STEPHANIE JENSEN (była A&R dla Chucka D, Infernal TV)

“ Świetny program!! Podobają mi się dodane aspekty wideo, a dźwięk jest bardzo muskularny.” – MATT LaPLANT Producent

„Niektóre zespoły są potworami w studiu. Inne są zabójcami na scenie. Czasami pojawia się kilka wybranych zespołów, które są mistrzami wideo. Jednak te naprawdę rzadkie są w stanie w pełni rozwalić zmysły w dowolnym medium. Sarasota’s własne DOOD (skrót od The Distinguished Order of Disobedience) jest mocno zakorzenione na tej krótkiej liście działań, które mogą (i będą) chwycić cię za włosy i wystawić na grzmot… w każdy możliwy sposób. – BamRising – Dźwięki metra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!