Pomarlisko zagrane w Poznaniu

Zespół Popiór kontynuuje drugą część trasy promującej swoje debiutanckie wydawnictwo “Pomarlisko”. Tym razem koncert odbył się w kubie 2 Progi w Poznaniu. W roli suppotu na scenie zaprezentowała się grupa Miyasis.

Popiór to muzyczna formacja, która narodziła się z inicjatywy doświadczonych muzyków grupy “KAT&Roman Kostrzewski” – Jacka Hiro i Jacka Nowaka, w roku 2022. Wspólnie z wokalistą Chrisem Hoflerem oraz basistą Grzegorzem Feliksem stworzyli zespół gotowy do odkrywania nowych muzycznych horyzontów. Ich debiutancki album miał pierwotnie stanowić część kolejnego wydawnictwa “KAT&Roman Kostrzewski”, co zostało zaaprobowane przez samego Romana Kostrzewskiego. Niestety tragiczna śmierć wokalisty pokrzyżowała te plany.

Materiał, który zarejestrowano, został zmiksowany i zmasterowany przez Piotra Mańkowskiego, aby ostatecznie ujrzeć światło dzienne 12 października 2023 roku pod szyldem niezależnej wytwórni “Szataniec Records”. Album “Pomarlisko” zawiera 8 autorskich kompozycji, których teksty są autorstwa Chrisa Hoflera, a muzyka została stworzona przez Jacka Hiro. To wyjątkowe wydawnictwo stanowi prawdziwe arcydzieło w krainie współczesnej muzyki rockowej.

Popiór

Support: Popiór

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!