Ania Szarmach wystąpi w Poznaniu

Koncert Ania Szarmach Special Acoustic Trio z udziałem gościa specjalnego David “Fingers” Haynes

Zapraszamy na niezwykłe muzyczne wydarzenie, które odbędzie się 26 kwietnia 2024 roku o godzinie 20:00 w Blue Note. Tego wieczoru będziemy mieli przyjemność gościć znakomity zespół w składzie: Ania Szarmach, Piotr Żaczek, Kacper Stolarczyk oraz wyjątkowego gościa specjalnego – Davida “Fingers” Haynesa.

Koncert Ania Szarmach Special Acoustic Trio to podróż w świat improwizacji, soulu i jazzu. Zespół stawia sobie za cel poszukiwanie nowych, nieodkrytych przestrzeni muzycznych w sercach wzruszających ballad jazzowych, zmysłowych utworów soulowych oraz ekspresyjnych piosenek. Ania Szarmach, muzyk, wokalistka, kompozytorka i producentka, współtworzy niezapomniany klimat koncertu swoim niezwykłym talentem i charyzmą sceniczną.

Przy akompaniamencie Piotra Żaczka na gitarze basowej oraz Kacpra Stolarczyka na gitarze, Ania Szarmach zaprasza nas do świata muzyki, gdzie elektronika spotyka się z akustycznym brzmieniem, tworząc niepowtarzalną atmosferę dźwięków i emocji.

Gość specjalny wieczoru, David “Fingers” Haynes, nominowany do nagrody Grammy perkusista z Południowej Karoliny, dostarczy nam niezapomnianych wrażeń swoimi imponującymi umiejętnościami na padach perkusyjnych i mpc live.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia muzycznego! Bilety są już dostępne w cenie od 109 zł.

Skład:

  • Ania Szarmach – instrumenty klawiszowe, śpiew
  • David „Fingers“ Haynes – mpc live, instrumenty perkusyjne
  • Piotr Żaczek – gitara basowa
  • Kacper Stolarczyk – gitara

Miejsce: Blue Note, Poznań
Data i godzina: 26 kwietnia 2024, 20:00
Bilety: od 109 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!