SZUMY z nowym singlem

Nowy singiel “Fotopsje” od zespołu SZUMY, czyli muzyczna podróż do nieznanego.

Pochodzący z Nowego Sącza zespół SZUMY właśnie wydał swoją najnowszą kompozycję zatytułowaną “fotopsje”. To kolejny krok w ich nieustającej podróży w poszukiwaniu nowych brzmień i inspiracji.

“Jest to utwór opowiadający o sytuacji, z którą spotkał się zapewne każdy z nas choć raz w życiu, mianowicie o śnie, tak realistycznym i niesamowitym, że chcieliśmy go przeżywać i cieszyć nim jak najdłużej. Niestety jak to bywa ze snami, w momencie kulminacyjnym zostaliśmy z niego wybudzeni, za wszelką cenę chcąc do niego powrócić.” – mówi AdnrewAndy o nowym utworze zespołu.

Mówi o numerze “Fotopsje Andrew Andy.

SZUMY to niezwykłe trio, które narodziło się z pragnienia stworzenia w muzyce czegoś zupełnie nowego i nieszablonowego. Ich muzyka emanuje radością i energią, przenikając wszystkie zmysły i zarażając nią innych. Od pierwszych wspólnych dźwięków muzyka łączy ich w unikalną chemię, dając impuls do spontanicznego tworzenia.

Fundamentem twórczości SZUMÓW jest rytmika, która wyznacza drogę i determinuje każdy aspekt ich utworów – od sekcji rytmicznej po gitary i wokal. Zespół przykłada ogromną wagę do brzmienia, nieustannie poszukując idealnego dźwięku, który najlepiej odda ich muzyczną wizję.

Skład zespołu SZUMY to: Adrian Burnagiel – wokal, gitara, instrumenty klawiszowe; Przemysław Michalik – bas; Andrzej Salomon, znany jako AndrewAndy – perkusja. Ta dynamiczna formacja serdecznie zaprasza słuchaczy do świata muzyki, która bije oddechem życia i zachęca do odkrywania ich muzycznych krajobrazów. “fotopsje” to kolejny krok w ich muzycznej podróży, którą chcą podzielić się ze światem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!