LOMA powraca z nowym albumem “How Will I Live Without a Body?”!!

Loma (Emily Cross, Dan Duszynski, Jonathan Meiburg) udostępnia “Pink Sky”, dubowy utwór wyróżniający album „How Will I Live Without a Body?”, który ukaże się 28 czerwca nakładem Sub Pop.

Teledysk do “Pink Sky” został wyreżyserowany i animowany przez Sabrinę Nichols, pracującą nad akwarelami autorstwa Emily Cross.

“Ta psotna piosenka była późnym dodatkiem do albumu. Nagraliśmy ją w chłodnym pokoju w południowej Anglii i na początku nie mieliśmy zbyt wielu instrumentów do pracy – tylko nylonową gitarę strunową, 2-częściowy zestaw perkusyjny, keyboard Casio i klarnet. Ale podobało nam się to wyzwanie” – mówi Jonathan Meiburg.

Album „How Will I Live Without a Body?” został wyprodukowany samodzielnie i nagrany w Anglii, Teksasie i Niemczech, zmiksowany przez Dana Duszyńskiego i zmasterowany przez Steve’a Fallone’a w Sterling Sound w Nowym Jorku. Wszystkie utwory zostały skomponowane przez grupę – z kilkoma wskazówkami od AI.

„How Will I Live Without a Body?” to wyjątkowy i dziwnie pocieszający album o partnerstwie, stracie, regeneracji i walce z poczuciem, że wszyscy jesteśmy w tym sami.

Poprzedni album Lomy, „Don’t Shy Away”, został zainspirowany miłymi słowami Briana Eno; tym razem zainspirował ich inna bohaterka, Laurie Anderson, która zaoferowała szansę pracy ze sztuczną inteligencją wyszkoloną w jej pracy. Zespół wysłał jej dwa zdjęcia, a sztuczna inteligencja wyszkolona przez Anderson odpowiedziała dwoma urzekającymi wierszami. “Wykorzystaliśmy fragmenty tych wierszy w dwóch piosenkach” – mówi Meiburg. “A potem Dan zauważył, że jeden wers “How Will I Live Without a Body?”, był idealnym tytułem dla albumu, ponieważ prawie straciliśmy się z oczu w procesie nagrywania”.

Lista utworów „How Will I Live Without A Body?”:

1. Please, Come In

2. Arrhythmia

3. Unbraiding

4. I Swallowed a Stone

5. How It Starts

6. Dark Trio

7. A Steady Mind

8. Pink Sky

9. Broken Doorbell

10. Affinity

11. Turnaround

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!