CURSE UPON A PRAYER wyda w lipcu czwarty album studyjny – singiel Black Venus Erotica już dostępny!

Fiński black metalowy zespół CURSE UPON A PRAYER planuje wydać swój czwarty album studyjny The Worship: Orthoprax Titanism później, 26 lipca 2024 roku. Wersja CD została wydana przez The Cursed Order, wersja winylowa została wydana przez Folter Records, a MC przez Korpituli Productions. Nowy singiel „Black Venus Erotica” jest już dostępny na Youtube i Bandcamp .

Zamówienia w przedsprzedaży można teraz składać również za pośrednictwem Bigcartel: https://thecursedorder.bigcartel.com

Zespół komentuje:
„Black Venus Erotica to jeden z kluczowych punktów albumu. Zarówno pod względem tekstowym, jak i muzycznym, ponieważ podkreślił i powiązał faktyczne pisanie piosenek i podejście do tworzenia albumu; Niepokonaną wolę oraz nieśmiertelną nienawiść i miłość. Namiętnie oddani naszym Droga, Nie-Dziewczyno Maryjo i Święte Nierządnice, które zdecydowałyście się przekroczyć zakazaną linię – w stronę ziejącej cipki prawdziwej Ciemności, gdzie nikt nie ma odwagi!”

Terminy miniwycieczek BLACK SUMMER 2024:

12.6.2024 Lahti, Torvi

13.6.2024 Turku, Nirwana

14.6.2024. Tampere, Varjobaari

15.6.2024. Helsinki, Na Skałach
Prezentowane przez Elektrik Products

BIOGRAFIA:
The Cursed Order, znany głównie w muzyce jako „CURSE UPON A PRAYER”, narodził się w 2010 roku w Tornio w północnej Finlandii. Od tego czasu zespół zyskał stabilną pozycję na fińskiej scenie black metalowej i zyskał reputację jednego z bardziej znanych zespołów, co widać po ich rażących występach na żywo, które wzbudziły strach, nienawiść i miłość w sercach fanów. którzy odważyli się być świadkami.
Wraz z religijnie oczekiwanym czwartym albumem – CUAP prezentuje teraz absolutny klejnot w koronie tej czarnej korony Infidelity. Bo zanurza się w sercu Świętego Piekła i odważnie przedstawia podstawy i tajemnice tematów, które wywołały chaos i kontrowersje

w całej 14-letniej historii: niepokonana wola, nieśmiertelna nienawiść i miłość oraz odwaga, aby nigdy się nie poddać i nie poddać!
Duch jest nieważny bez Aktu i Woli – Ciało i Duch muszą być jednym! Tak, Szaitanie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!