TRANSMISJA Z „POKOJU NA LATO” NA ANTENIE RADIOWEJ TRÓJKI

18 maja o godz. 21.30 radiowa Trójka zaprasza na transmisję koncertu z otwarcia sezonu „Pokoju na lato”. Zespół Mikromusic wystąpi  z gościnnym udziałem Julii Pietruchy i Miuosha. Patronami medialnymi wydarzenia są Program 3 Polskiego Radia oraz radiowa Czwórka.

Program 3 Polskiego Radia zaprasza na transmisję koncertu otwierającego tegoroczny sezon „Pokoju na lato” – w  ramach podwójnego jubileuszu:  10-lecia działalności letniego pawilonu kulturalno – rekreacyjnego oraz 20 – lecia obecności Mikromusic na scenie muzycznej. W sobotę, 18 maja w Noc Muzeów o godz. 21.30 na scenie przy Muzeum Powstania Warszawskiego, muzycy wykonają utwory w nowych aranżacjach oraz zaprezentują przedpremierowy materiał z najnowszej płyty.

Mikromusic jest jednym z najpopularniejszych zespołów na polskiej scenie art popowej. Ich muzyczną inspirację stanowią słowiański folk, jazz, rock oraz  elektronika. Założycielami grupy są Natalia Grosiak i Dawid Korbaczyński. W 2020 roku otrzymali jedną z najważniejszych polskich nagród muzycznych – Fryderyka (w kategorii Muzyka Poetycka). Zespół wydał siedem albumów studyjnych. Koncertował na polskich festiwalach i scenach zagranicznych, m.in. na Litwie, w Japonii i w Irlandii.

 

  • Transmisja koncertu zespołu Mikromusic na antenie Programu 3 Polskiego Radia w sobotę, 18 maja, o godz. 21.30
  • Organizatorem koncertów „Pokój na lato” jest Muzeum Powstania Warszawskiego
  • Więcej informacji na stronie polskieradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!