Nelly Furtado z nowym utworem „Love Bites”

Gościnnie w nowym singlu światowej gwiazdy popu pojawili się Tove Lo oraz SG Lewis.

Laureatka Grammy, autorka multi-platynowych płyt i singli oraz światowa supergwiazda Nelly Furtado prezentuje premierowy singiel „Love Bites” z gościnnym udziałem Tove Lo i SG Lewisa.
Autorami utworu są Nelly Furtado, Tove Lo i SG Lewis. Ten ostatni odpowiada także za produkcję singla. „Love Bites” to zmysłowy taneczny kawałek, który kumuluje w sobie energię i eskapizm parkietów oraz setów DJ-skich na żywo. To stanowiło główną inspirację Furtado:
Poczułam potrzebę powrotu do muzyki właśnie za sprawą społeczności DJ-skiej. DJ-e remiksowali moje utwory na koncertach i w mediach społecznościowych. Uświadomiłam sobie, jak bardzo ludzie uwielbiają tańczyć i zapominać o zmartwieniach przy moich piosenkach. To jest najzdrowszy nałóg, jaki można posiadać, więc możliwość pisania nowego materiału, który da ludziom takie emocje to prawdziwy przywilej.

W ciągu ostatnich miesięcy Nelly Furtado, niekwestionowana ikona popu dla milenialsów, zyskała popularność wśród zupełnie nowych słuchaczy – przedstawicieli pokolenia Z, którzy sprawili, że przeboje Kanadyjki powróciły na szczyty list przebojów. W samym 2023 roku katalog Furtado powiększył się o 1,5 miliarda streamów i łącznie ma ich już ponad 20 miliardów.
W ubiegłym tygodniu Nelly dołączyła do prestiżowego YouTube Billion Views Club za sprawą klipu do czterokrotnie platynowego w USA singla „Say It Right”. Utwory Furtado przeżywają drugą młodość za sprawą licznych DJów, tymczasem gwiazda nieustannie zachwyca, występując przed swoimi fanami z całego świata na tak wielkich imprezach jak Coachella czy Lollapalooza.
W najbliższy weekend Furtado wystąpi na Gröna Lund Festival w Szwecji. Latem tego roku odwiedzi liczne imprezy w USA, Wielkiej Brytanii, Meksyku oraz Europie. Do najważniejszych występów należy set podczas Fan Fest EURO 2024 z Edem Sheeranem oraz koncert na Isle of MTV Malta z DJ Snake’iem oraz RAYE.
Nelly Furtado – daty najbliższych koncertów:
· 24 maja – Gröna Lund – Sztokholm, Szwecja
· 25 maja – Jelling Musikfestival – Jelling, Dania
· 26 maja – North Festival – Porto, Portugalia
· 1 czerwca – Mighty Hoopla – Londyn, Wielka Brytania
· 2 czerwca – Forbidden Fruit Festival – Dublin, Irlandia
· 12 czerwca – Fan Fest EURO 2024 – Monachium, Niemcy
· 20 czerwca – Electric Forest – Michigan, USA
· 16 lipca – Isle of MTV Malta – Malta
· 20 lipca – Gurtenfestival – Bern, Szwajcaria
· 3 sierpnia – HARD Summer – Los Angeles, USA
Zapisz się do listy mailingowej Nelly Furtado, aby otrzymywać dostęp do ekskluzywnych treści, muzycznych newsów, informacji o merchu, nadchodzących koncertach i wielu innych.
Obserwuj Nelly Furtado:
Website | YouTube | TikTok | Instagram | X | Facebook
Dorobek Nelly Furtado to 20 miliardów streamów, 35 mln egzemplarzy albumów sprzedanych na całym świecie i niezliczone single na pierwszych miejscach list przebojów. Furtado jest niezaprzeczalną ikoną, której piosenki ukształtowały epokę i przeobraziły muzykę pop. Unikatowe brzmienie Nelly zapewniło artystce nagrody Grammy, Latin Grammy, 10 nagród JUNO, odznaczenia multi-platynowe oraz miliony fanów na całym świecie. Niezwykle ważna postać w popkulturze, utalentowana artystka i kompozytorka, trzykrotnie podbiła szczyt Billboard Hot 100, pięciokrotnie trafiała do Top 10 i zapewniła sobie szczyt zestawienia US Latin Billboard. Jej koncerty na największych arenach wyprzedawały się na całym świecie. W ciągu ostatnich miesięcy artystka zapowiada nowy album, a fani wyczekują kolejnych zapowiedzi, obserwując z zapartym tchem media społecznościowe gwiazdy. Zainspirowana wewnętrzną rewolucją, Nelly Furtado spędza wiele godzin w studiu nagraniowym, czym chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami. Artystka zapewnia, że jej nowy materiał będzie najbardziej osobisty i innowacyjny w jej dotychczasowej karierze. Z pewnością umocni już i tak silny status światowej gwiazdy pop.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!