Allen Key wydaje teledysk do „Death From Above” i daje się poznać jako wielka obietnica brazylijskiego metalu

Allen Key, zespół, który w ostatnich latach stał się jedną z największych gwiazd rocka i heavy metalu w Brazylii, po raz kolejny zaskoczył jakością swoich kompozycji i rozmachem swoich produkcji w teledysku do „Death From Above”, piosenka, która w apoteotyczny i podżegający sposób stawia czoła nieuchronnemu końcowi czasów, czego efektem jest jedna z najcięższych i najciemniejszych piosenek w całej karierze zespołu.

„Śmierć z góry” tworzy żywy i niepokojący portret rozpaczy w obliczu nieuchronnej apokaliptycznej katastrofy, wywołując uczucie paraliżującego strachu i poczucia bezradności. Jednak pośród zniszczeń pojawia się wezwanie do oporu, wezwanie do stawienia czoła nadchodzącej zagładzie, co porównuje je z wyzwaniami, przed którymi stoimy w naszym życiu, a które uważamy za nie do pokonania.

Obejrzyj teledysk do utworu „Death From Above” poniżej:

Singiel jest również dostępny na wszystkich platformach streamingowych i można go zobaczyć poniżej:

„Death From Above” to pierwsza kompozycja Allena Keya, w której wykorzystano wkład wszystkich członków zespołu, stając się symbolem technicznej i artystycznej dojrzałości muzyków. Utwór został wyprodukowany przez DropAllien, producenta nominowanego do nagrody Latin Grammy, a nagraniem i reżyserią teledysku zajęła się niezwykle utalentowana Caike Scheffer.

Założony w 2018 roku w São Paulo-SP zespół Allen Key stał się dziś jednym z największych nazwisk na brazylijskiej scenie rockowej i heavy metalowej, wchodząc do głównego nurtu z godnymi pochwały osiągnięciami na swojej obiecującej trajektorii. Allen Key został zwycięzcą jednego z największych konkursów rockowych w Brazylii „Girls Rock”, w którym rywalizował z około 10 tysiącami zarejestrowanych zespołów. Zespół występował także u boku znaczących nazwisk brazylijskiego i międzynarodowego metalu, takich jak Angra, Primal Fear, Tarja Turunen, Marko Hietala, Shaman i Edu Falaschi, a także zgromadził absolutnie imponujące liczby na swoim debiutanckim albumie, z ponad milionem odtworzeń na Spotify, 125 tys. dla samego utworu „Granted” i ponad 700 tys. wyświetleń na jego kanale YouTube.

Obecny skład Allen Key obejmuje Karinę Menascé na wokalu, gitarze i klawiszach, Pedro Fornari i Victor Anselmo na gitarach, William Moura na basie i Felipe Bonomo na perkusji.

Odwiedź www.allenkeyofficial.com i śledź @allenkeyofficial na Instagramie, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, wydawnictwami i koncertami zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!