Brazylijski zespół Limbo7 publikuje teledysk krytykujący niesprawiedliwości, z jakimi borykają się pracownicy we współczesnym społeczeństwie

Ujawniając walkę i niesprawiedliwość, z jaką borykają się pracownicy współczesnego społeczeństwa, brazylijski zespół Limbo7 wydał singiel i teledysk do „Proletário”, pierwszej piosenki zespołu zaśpiewanej w całości po portugalsku, która kwestionuje ważność i cel nieustannej pracy, sugerując, że refleksja na temat wyobcowania i utraty tożsamości, której wielu doświadcza w miejscu pracy, promująca krytykę dehumanizacji i braku wartości etycznych w miejscu pracy. Piosenka ukazuje poczucie ucisku przez system, w którym pracownicy czują się jak towar, pozbawieni autonomii i godności.

Obejrzyj teledysk do utworu „Proletário” poniżej:

Posłuchaj także singla:

„Proletário”, w odróżnieniu od debiutanckiego albumu Limbo7 „Lotus”, ma brzmienie bardziej skierowane w stronę hardcoru, oddalając się nieco od Modern Metal, rozpoczynając nowy etap w działalności zespołu, jeszcze bardziej żywiołowy i nieubłagany, z udziałem także nowego wokalisty, Wiktor Halloween. Teledysk wyreżyserował Kalleb Gomes, a scenariusz napisali Alexia Muller, Pedro Bautz, Fagner Entringer i Arthur Flávio, oficjalnie przedstawiając klasyczną maskotkę zespołu, Charlesa, również obecnego na okładce singla. Utwór został wyprodukowany, zmiksowany i zmasterowany przez Luana Albaniego z Devil’s Lab Studio. Autorami zdjęć promocyjnych są Vinicius Pampolini.

Limbo7 powstał w 2020 roku, tworząc pokaźną bazę wielbicieli swojej twórczości, mających na swoim koncie występy u boku wielkich nazwisk brazylijskiego metalu, zwracając nawet uwagę Sepultury. Dzięki sile swojej nazwy zespół wspiera kilka undergroundowych ruchów, których celem jest nie tylko zapewnienie możliwości samemu zespołowi, ale także innym muzykom.

Obecny skład zespołu obejmuje Victora Halloween na wokalu, Fagnera Entringera na basie, Pedro Bautz na gitarze i Arthura Flávio na perkusji.

Dowiedz się więcej o Limbo7 i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydawnictwami oraz harmonogramem koncertów poprzez @limbo7official na Instagramie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!