Polaczek. ‘Lekcja PO’ – nowy singiel wokalisty z Łodzi

To projekt solowy, który miesza rock, pop i elektronikę, ale przede wszystkim jest to projekt autora piosenek i to tekst jest tu na pierwszym planie. Polaczek muzycznie współpracuje z Rafałem Matuszakiem – basistą i kompozytora zespołów Coma i Kashel.

Singiel, który poniżej opisuję jest pierwszym z kilku jakie zaprezentuje Polaczek przed wydaniem swojej solowej płyty. Jej premiera zapowiedziana została na luty 2025 roku.

Polaczek to solowy projekt Roberta Przybysza – wokalisty, tekściarza i muzyka z Łodzi. Muzyk łączy rock, popowe melodie i elektronikę z żywymi instrumentami. Polaczek muzykę zestawia ze swoimi pełnymi życiowego doświadczenia tekstami.

 

‘Lekcja PO’ to piosenka stworzona wspólnie z Rafałem Matuszakiem (basista i kompozytor w COMA czy KASHEL). To pełna refleksji podróż do lat młodości artysty – czarno białych czasów PRLu. Utwór porusza tematy takie jak przyjaźń, marzenia, oraz pragnienie kolorowego życia w szarych realiach tamtej epoki.

Autorem słów jest Polaczek. Muzykę skomponował Rafał Matuszak (basista i kompozytor w COMA czy KASHEL). Za miks utworu odpowiada przez Marek Dulewicz. Utwór został zrealizowany w najnowocześniejszym systemie Dolby Atmos przez Łukasz Robakiewicza.

Linki:

https://www.polaczek.art

https://www.youtube.com/@PolaczekOfficial

facebook.com/rp.polaczek

instagram.com/rp.polaczek

Singiel zapowiada pierwszą solową płytę. Premiera w lutym 2025 roku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!