20TOKENS na pierwszej europejskiej trasie!

8 czerwca 2024 roku po raz pierwszy w Warszawie wystąpi alt rockowo-metalowy zespół 20TOKENS. Jako support zagra BÖSE FUCHS. 

Warszawa, VooDoo Club
https://www.facebook.com/events/455636657041729

20tokens

Wykonawca metalu alternatywnego 20TOKENS jest dobrze znany w branży muzyki ciężkiej. Ich charakterystyczny rodzaj mocnych riffów, mocnego wokalu i niesamowitych melodii zapewnia słuchaczom niezatarte wrażenie.
*Ważna informacja dla osób zainteresowanych zakupem pakietu Meet-n-Greet na koncerty za 20TOKENSÓW!
Odwiedzający, którzy zakupią pakiet MEET-N-GREET, będą mieli okazję zrobić sobie zdjęcie z zespołem, otrzymać plakat z podpisami członków, wysłuchać jednej piosenki podczas próby dźwięku i będą mieli szansę na interakcję z zespołem.
Należy pamiętać, że bilety na koncerty są sprzedawane osobno i nie wchodzą w skład pakietu. Kupując pakiet Meet & Greet, wszelkie niezbędne informacje dotyczące szczegółów spotkania i powitania otrzymasz e-mailem przed koncertem. Dziękujemy za zainteresowanie i mamy nadzieję, że do zobaczenia na naszych koncertach!

 

BÖSE FUCHS

Jestem Valy aka BÖSE FUCHS, multiinstrumentalista, producent i przedsiębiorca z Berlina.
Obecnie jestem częścią niemieckiego zespołu Dark Melodic Metal ERDLING (gitarzysta rytmiczny) i mam też własny projekt, w którym pracuję nad wydawaniem piosenek i graniem na żywo (dużo!) z innymi muzykami.
Skład:
Seline Hönig „SLY” – wokal
Max Nash „MXNSH” – gitary, chórki
Dominic Leutz „DFA” – syntezatory / projektowanie dźwięku
Jasmin Ulrich „JAZZ” – perkusja elektroniczna
Ponadto: zmieniam swój styl w przypadku teledysków z coverami i poszerzam zakres i złożoność nagrywanych utworów – odtąd głównie wyłącznie pełne instrumenty (2023).
Są miksowane i masterowane w moim własnym studiu KITSUNE SOUND STUDIOS.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!