JUPITER CYCLOPS prezentuje teledysk do utworu „UFOnaut” z nowego albumu „Age of the UFOnaut”

Założony przez weterana sceny Aarona Peltza (Downthesun, On a Pale Horse), do którego dołączyli gitarzysta Dustin Lyon (Opiate for the Masses), basista Jake Melius (Big Wheel Stunt Show) i perkusista Kyle Eades (Old Fashion Assassin), JUPITER CYCLOPS to gotowi podpalić rockowy świat!

Ich debiutancki album „Age Of The UFOnaut” to elektryzująca mieszanka energii, rockowych riffów, chwytliwych, potężnych melodii wokalnych i zaraźliwych rytmów. Inspirowany klasycznym rockiem i NWOBHM, ten album jest przeznaczony dla fanów Deep Purple, Black Sabbath, Iron Maiden i nie tylko. Jeśli fascynują Cię UFO, międzygwiezdne demony i odkrywanie ukrytych części swojego umysłu, to jest to album dla Ciebie!

JUPITER CYCLOPS tak opisuje album: „Album jest pełen energii, rockowych riffów, chwytliwych, mocnych melodii wokalnych i zaraźliwych rytmów, których będziesz chciał więcej. Każda piosenka może mieć swój własny. Jeśli lubisz UFO, międzygwiezdne demony i korzystanie z części mózgu, o której istnieniu nie miałeś pojęcia, to jest to pozycja dla ciebie.”

Singiel – „UFOnauta”.
POSŁUCHAJ – https://lnk.to/UFOnaut

Premiera „Age Of The UFOnaut” zaplanowana jest na 19 lipca 2024 r. i można ją zamówić w przedsprzedaży pod adresem https://bit.ly/JupiterCyclopsCD

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!