Rozmowa z Martą Krupą

Witaj Marta! Jak minął ci ten ostatni rok – bo to już chyba od ponad roku mieszkasz w naszym pięknym kraju? 

 

Witam J Ubiegły rok był pełen wyzwań, ale jednocześnie bardzo ekscytujący. Przeprowadzka do obcego kraju była dla mnie ogromną zmianą i zmianą życia. Wreszcie mogę powiedzieć, że zaczynam przyzwyczajać się do życia tutaj.

 

Jak Ci się podoba Polska?    

 

Polska to bardzo piękny kraj. Teraz jest dla mnie domem i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Architektura jest dla mnie fascynująca. Bardzo chciałbym podzielić się tą nową częścią mojego życia z tymi, którzy nigdy nie byli w Polsce. Wielu moich zagranicznych obserwatorów zachwyca się Polską i zadaje mnóstwo pytań o życie tutaj. Mam nadzieję, że choć w niewielkim stopniu uda mi się ich zachęcić do przyjazdu.

 

 

Masz swoje ulubione miejsca w Warszawie?

 

Uwielbiam spacerować nad Wisłą w ​​ciepłe dni. Wciąż zwiedzam Warszawę i próbuję znaleźć tu swoje ulubione miejsca. Jest wiele przepięknych parków i zacisznych kawiarni. Uwielbiam takie klimatyczne miejsca.

 

Co szczególnie podoba Ci się w Polakach a co irytuje?

 

Podoba mi się, że są bardzo rodzinni i pracowici, ale chciałbym, żeby ludzie na ulicach uśmiechali się częściej 🙂

 

Zajęłaś się muzyką – wydałaś już trzy single. To trudna branża… Jakie masz odczucia?  

 

Wybrałam najtrudniejszą branżę, ale uwielbiam wyzwania. Daje mi to motywację do tego, aby dać z siebie wszystko. Jestem po prostu szczęśliwa, że robię coś, o czym zawsze marzyłam, odkąd byłem młodsza. Niezależnie od tego, co stanie się z moją karierą muzyczną, jestem z siebie bardzo dumna ze wszystkiego, co do tej pory osiągnąłem. Najważniejsze to dać z siebie wszystko i nie żałować, że się nie spróbowało 🙂

 

Czy ktoś Cię szczególnie zainspirował to tego abyś została wokalistką? Czy masz w rodzinie tradycje muzyczne?  

 

Moi przodkowie najwyraźniej byli piosenkarzami i myślę, że to ich wpływ, że akurat ciągnie mnie w tę stronę. Kiedy byłam młodsza, występowałam w teatrze muzycznym, a także w chórze szkolnym i kościelnym. Któregoś dnia coś po prostu otworzyło mi oczy i uświadomiło mi, że powinnam zacząć na nowo nagrywać muzykę. Kocham muzykę i uważam się za osobę kreatywną, dlatego lubię też pisać piosenki. Jestem otwarta także na inne rzeczy z tej branży.

 

Z kim tworzysz swoje utwory?  

 

Tomek Lubert był kompozytorem mojego debiutanckiego singla „Call me”, nagrał tę piosenkę z Andrew Lane w Kalifornii. Teraz zaczęłam pracować z producentem Jeremim Siejką i Adamem Zwiazkiem nad innymi utworami.

 

A będziesz próbowała śpiewać po polsku?  

 

Tak! Efekty poznacie już niebawem! J   

 

Gdybyś miała wskazać swoich ulubionych polskich artystów? Kto by to był?

 

Kiedyś dużo słuchałam Anny Jantar, Wilków, Natalii Kukulskiej, Edyty Górniak i kilku innych, ale w dzisiejszej muzyce bardzo lubię Roxie Węgiel i Wersow.

 

Czy planujesz jakieś koncerty?  

 

Oczywiście! O wszystkim poinformuję na moich social media. Zapraszam do śledzenia.

 

 

Dziękujemy za rozmowę i życzymy Ci samych sukcesów i pięknego odkrywania naszego kraju!

 

Bardzo dziękuję! Cała przyjemność po mojej stronie.

 

 

Marta Krupa urodziła się i dorastała w Chicago w USA. Muzyka jest jej największą życiową pasją. Już od wczesnego dzieciństwa Marta wiedziała, że scena to jej miejsce. Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła w wieku 18 lat jako modelka występując na okładkach wielu światowych magazynów związanych z modą, urodą i podróżami. Zagrała też w amerykańskim thrillerze pod tytułem “You Can’t Have It”. Także w Polsce miała swoje „pięć minut” – wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami” w sezonie na przełomie 2010/2011 roku.

Marta jest wielką przyjaciółką zwierząt. Działa charytatywnie w organizacji ratującej zwierzaki w Stanach „Angels For Animal Rescue”, także w Polsce wspiera schroniska dla zwierząt pracując jako wolontariuszka i ambasadorka na rzecz „Psierocińca”. Obecnie mieszka w Polsce i przygotowuje materiał muzyczny na pierwszy album, pracuje jako modelka i prezenterka.

https://www.instagram.com/martaandretti/
https://www.tiktok.com/@marta_p_krupa
https://www.facebook.com/martakrupafanpage

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!