KK’s Priest zaprasza na koncert do Krakowa!

Chcielibyście, żeby czasem zespół zaprosił Was na koncert osobiście? K.K. Downing spełnił właśnie Wasze życzenie i na opublikowanym w serwisie Facebook wideo zaprasza na koncert w krakowskim Klubie Kwadrat.


Wystąpią:
KK’S PRIEST (Wielka Brytania) heavy metal
+
Dieth (International) death/thrash metal

Kiedy: 13 lipca (sobota) 2024
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 149 zł – przedsprzedaż, 160 zł – w dniu koncertu

KK’S PRIEST (Wielka Brytania) heavy metal:

KK’s Priest to nie tylko wejście K.K. Downinga w świat solowej działalności na metalowym gruncie. To także pojednanie z Timem „Ripperem” Owensem, który w latach 90. i zerowych frontował Judas Priest. W przypadku obu artystów widać, że zgoda buduje, bo płyty KK’s Priest koszą równo – jeśli szukacie idealnie przyrządzonego heavy metalu, trafiliście pod właściwy adres. Znajdziecie tu epicką atmosferę, tonę twardzielskich riffów – wystrzeliwanych jeden po drugim – klasycznie metalowe galopady, oczywiście świetny wokal i refreny stworzone do skandowania z całym zespołem. Jak do tej pory grupa zaprezentowała światu dwa krążki, jeden lepszy od drugiego, wypełnione po brzegi hitami. Zresztą… czy jest się czemu dziwić? Mowa o projekcie człowieka odpowiedzialnego za riffy z klasyków rzędu „British Steel”, „Defenders of the Faith” czy „Screaming for Vengeance”. Jak mu nie ufać?
Co się stanie, gdy wrzucimy na pokład wieloletniego członka Megadeth, perkusistę mającego w CV choćby Decapitated i gitarzystę Entombed A.D.? Odpowiadamy – same dobroci. Dieth miesza najlepsze cechy death i thrash metalu, powalając nie tylko agresją, lecz i doświadczeniem. Ojciec projektu, Dave Ellefson, proponuje jak zawsze zgrabne oraz chłoszczące linie basu. Guilherme Miranda dysponuje piorunującym rykiem i odpowiednio surowymi riffami. Michał Łysejko z kolei bezproblemowo niesie to wszystko na swoich barkach od strony rytmicznej. Tercet spisuje się świetnie i w studiu, i na żywo.

Bilety są dostępne na:
www.knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Na koncert zaprasza:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!