Walk off the Earth – popowy fenomen już jesienią w Warszawie

Walk off the Earth – popowy fenomen już jesienią w Warszawie

10.10.24 Stodoła, Warszawa

Walk off the Earth to muzyczny fenomen, który zdobył nagrodę JUNO oraz liczne platynowe wyróżnienia, wystąpił także na scenach Wembley Arena czy opery w Sydney. Wszystko to zawdzięczają wyjątkowej chemii pomiędzy członkami zespołu, szczególnie odczuwalnej podczas występów na żywo. Będzie można przekonać się o tym już jesienią, gdyż zagrają koncert w Warszawie – 10 października 2024 roku w klubie Stodoła.

Popowy kwartet zaistniał dzięki viralowym coverom publikowanym na YouTube, co uhonorowano najważniejszym online’owym wyróżnieniem, tj. Streamy Awards. Ich wykonania państwowego hymnu doprowadziły do występów między innymi podczas finałów NBA. W repertuarze Walk off the Earth mają także liczne autorskie piosenki, w tym radiowy nr 1 “Red Hands” czy certyfikowane wielokrotną platyną “Rule The World”, “Fire In My Soul” oraz “I’ll Be There”. W 2023 rok weszli z “My Stupid Heart” – jest to ich największy do tej pory przebój, po którym osiągnęli liczne kamienie milowe: 1 miliard odtworzeń na YouTube, 200 milionów na TikToku i 1 milionem tygodniowo w serwisach streamingowych. Oprócz tych imponujących milionów sprzedanych płyt i miliardów odtworzeń współpracowali z licznymi artystami, m.in. Snoop Dogg, Sarah Silverman, Keith Urban, Steve Aoki, Lukas Graham, Lauv czy Lindsey Stirling. Ich duch niezależności, nieugięta pracowitość oraz inspirująca kreatywność sprawiają, że grupa z niepewnością jeszcze nie raz zaskoczy odbiorców i przebije dotychczasowe sukcesy.

Walk off the Earth wystąpią 10 października 2024 roku w warszawskiej Stodole, a w roli gości specjalnych na scenie pojawi się także dziecięca grupa Luminati Suns. Bilety w cenie od 149 zł trafią do ogólnej sprzedaży w piątek 7 czerwca o 10:00 na Fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl, do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!