Finalistka opolskich debiutów publikuje swój autorski singiel „Pochodzę”!

LoLa to prawdziwa wizjonerka i marzycielka. W swojej twórczości zręcznie łączy poezję śpiewaną i piosenkę aktorską z muzyką popularną, tworząc unikatowe brzmienia pełne emocji i wartościowego przekazu. Jej muzyka, wypełniona wyjątkową sceniczną energią, ruchem i uśmiechem. Pod tym pseudonimem kryje się Karolina Fryt, to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Połowę swojego dwudziestojednoletniego życia poświęciła muzyce.

LoLa zdobyła szerokie uznanie jako zwyciężczyni 33. edycji programu Szansa na Sukces Opole 2023 oraz jako finalistka Konkursu Debiuty podczas 60. KFPP w Opolu, gdzie jej autorski utwór „Wykrzycz” zdobył drugie miejsce w głosowaniu publiczności. Jako nastolatka wzięła udział w pierwszej edycji programu The Voice Kids. Aktualnie skupia się na swojej karierze i systematycznie publikuje single.

Tym razem przyszła pora na szczere i intymne muzyczne wyznanie, które przenosi słuchaczy w świat pełen tęsknoty za utraconym czasem i miejscem, poszukiwania swojej przestrzeni i prób odnalezienia domu. Utwór „Pochodzę” odzwierciedla uczucie niepewności towarzyszące samotnej wędrówce własną drogą. Kompozycja łączy w sobie poetyckie słowa z niemal filmowym, tajemniczym brzmieniem muzyki, tworząc przestrzeń bliską każdemu z nas. Przy realizacji singla Artystka współpracowała z Luizą Ganczarską, autorką utworu Edyty Górniak „I Remember” z którym to wokalistka chciała reprezentować Polskę w tegorocznym konkursie Eurowizji. 

 

Singiel „Pochodzę” uzupełnia teledysk zrealizowany przez Fundację iNSPiRiA we współpracy z MINE AGH. Zapraszamy do odkrycia świata LoLi i jej najnowszego singla „Pochodzę”. Premiera już dostępna na wszystkich platformach streamingowych.

 

2 thoughts on “Finalistka opolskich debiutów publikuje swój autorski singiel „Pochodzę”!

  1. Pingback: entertainmentART
  2. Pingback: entertainmentART

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!