Piotr Cugowski z dwiema nagrodami w Opolu!

Wokalista na tegorocznym, 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu zdobył dwie nagrody za swój najnowszy singiel, „Cisza przed burzą”.

Pierwszą z nich, za najlepszą kompozycję konkursu „Premier” przyznało artyście Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. „Cisza przed burzą” to kompozycja samego Piotra i Jarosława Chilkiewicza.

Dla mnie i mojego przyjaciela Chilka to niezwykłe wyróżnienie. Taka pieczęć naszej wieloletniej przyjaźni i współpracy. Napisaliśmy ‘Ciszę’ razem i zostaliśmy za to docenieni. Dziękujemy. – napisał Piotr w swoich mediach społecznościowych.

Drugą nagrodę przyznał Piotrowi Cugowskiemu patron medialny opolskiego festiwalu, Radiowa Jedynka. Tę nagrodę artysta w rozmowie z Polskim Radiem nazwał „niezwykle nobilitującą to tego, by nadal nagrywać ładne piosenki”.

Przypomnijmy, że „Cisza przed burzą” miała swoją antenową premierę właśnie w Programie 1 Polskiego Radia, a już niedługo utwór będzie można usłyszeć podczas specjalnego koncertu transmitowanego na antenie stacji.

“Cisza przed burzą” dostępna jest na wszystkich platformach streamingowych. Piosenka w niespełna trzy minuty porusza temat przewrotności losu, ale także walki o swoje marzenia. Piosenka zapowiada jednocześnie drugi solowy album wokalisty. Będzie to nowa odsłona twórczości Piotra, który przez lata wielokrotnie udowadniał, że nie boi się stylistycznych wolt ani artystycznych wyzwań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!