Poznaliśmy skład Męskie Granie Orkiestry 2024!

Daria Zawiałow, Mrozu oraz Kacperczyk – oto Męskie Granie Orkiestra 2024!

Już 11 czerwca, w samo południe, odbędzie się premiera ich wspólnego singla promującego tegoroczną, 15., edycję kultowej trasy Męskie Granie. Utwór po raz pierwszy wybrzmi na żywo podczas sobotniego Męskiego Grania w Żywcu, a później będzie można go usłyszeć jeszcze w sześciu innych miastach na trasie projektu.

Z okazji jubileuszowej edycji sponsorowanego przez markę Żywiec Męskiego Grania, stworzona została wyjątkowa Męskie Granie Orkiestra. Tym razem w letnią trasę wyruszy pozornie bardzo eklektyczny skład – Daria Zawiałow, Mrozu oraz Kacperczyk. Pierwsza dwójka jest doskonale znana fanom Męskiego Grania. Daria Zawiałow zadebiutowała w Męskie Granie Orkiestrze w 2020 roku, a rok później zasiliła skład Męskie Granie Orkiestry 2021, która stworzyła niezapomniany utwór „I Ciebie też, bardzo”. Mrozu, wraz z Igo i Vito Bambino w ubiegłym roku udowodnili natomiast, że mają „Supermoce”, porywając tłumy pod sceną i podbijając listy przebojów. W składzie Męskie Granie Orkiestry debiutuje natomiast Kacperczyk. Ich obecność nie powinna jednak nikogo dziwić – na przestrzeni kilku ostatnich lat zaprezentowali się jako twórcy błyskotliwych tekstów, którzy mają doskonały kontakt z publicznością.

Efekty współpracy tegorocznej orkiestry zobaczymy 11 czerwca o 12.00 na kanale YouTube Męskiego Grania.

– W tym roku świętujemy okrągłą, 15., rocznicę trasy festiwalowej Męskie Granie – mówi Dorota Nowakowska, Managerka marki Żywiec. – Z tej okazji przygotowaliśmy wiele muzycznych atrakcji. Ta najważniejsza zostanie ujawniona 11 czerwca. Mamy nadzieję, że fani trasy, podobnie jak my, pokochają tegoroczny utwór i towarzyszący mu teledysk. My jesteśmy bardzo dumni z efektów i już nie możemy się doczekać, aby pokazać je światu! – dodaje Nowakowska.

Tego lata trasa festiwalowa Męskie Granie odwiedzi: Żywiec (28-29 czerwca, Amfiteatr Pod Grojcem), Szczecin (12-13 lipca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Gdańsk (19-20 lipca, Polsat Plus Arena), Poznań (26-27 lipca, Park Cytadela), Wrocław (2-3 sierpnia, Pola Marsowe), Kraków (9-10 sierpnia, Muzeum Lotnictwa) i Warszawę (23-24 sierpnia, Fort Wola – Letnia Strefa Progresji). Podobnie jak w poprzednich latach koncerty będą odbywały się w piątki i soboty.

Po raz pierwszy w historii streamowane będą aż dwa sobotnie koncerty – z Żywca i Warszawy. W tym roku online będzie można zobaczyć również Męskie Granie Orkiestrę z 2023 roku, która ze względów pogodowych nie mogła zagrać finałowego koncertu w Żywcu.

Sponsorem trasy Męskie Granie jest Żywiec.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!