„Please Please Please” – nowy singiel Sabriny Carpenter

Barry Keoghan pojawił się w klipie do nowego singla autorki wielkiego hitu „Espresso”, „Please Please Please”.

Po wydaniu okupującego czołówki list przebojów singla „Espresso”, debiucie w „Saturday Night Live” i na Coachelli Sabrina Carpenter elektryzuje fanów kolejną nowością. „Please Please Please” znajdzie się na nadchodzącym albumie artystki. „Short n’ Sweet” ukaże się 23 sierpnia nakładem Island Records. Wydawnictwo można już zamówić w przedsprzedaży.
Artystka połączyła siły z nagrodzonymi Grammy Jackiem Antonoffem i Amy Allen. „Please Please Please” to znakomity przykład kąśliwego i ostrego tekstu, charakterystycznego dla Sabriny. „Proszę, proszę, proszę, nie udowadniaj, że mam rację / Proszę, proszę, proszę, nie doprowadzaj mnie do łez chwilę po tym, jak zrobiłam sobie taki ładny makijaż” – śpiewa artystka. Reżyserem towarzyszącego piosence kinowego teledysku jest Bardie Zeinali, na ekranie pojawił się Barry Keoghan.

Nowy singiel pojawił się w momencie, w którym wspomniane „Espresso” nadal zyskuje na popularności. Piosenka podbija listy przebojów na całym świecie i niespełna dwa miesiące po premierze ma już platynowy status w Stanach. „Espresso” to czwarty przebój Carpenter notowany na liście Billboard Hot 100 i pierwszy, który trafił do Top 5. Piosenka była także numerem 1 na globalnej, amerykańskiej i brytyjskiej liście przebojów Spotify, pojawiła się w notowaniach także w blisko 70 innych krajach, z czego w 50 plasowała się w Top 5.
W ostatnich miesiącach Sabrina koncertowała z Taylor Swift w Meksyku, Ameryce Południowej, Australii i Singapurze, zaliczyła także znakomicie przyjęty debiut na Coachelli, który ma szansę przyspieszyć jej i tak dynamicznie rozwijającą się karierę. „Los Angeles Times” umieścił jej występ wśród 15 najważniejszych wydarzeń tegorocznej Coachelli, „Billboard” określił jej występ mianem „olśniewającego”.
„Espresso”, które wygenerowało już ponad pół miliarda streamów, otrzymało jednogłośny aplauz krytyków. Pitchfork ogłosił, że „Espresso” jest obecnie na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o tegoroczną piosenkę lata”, a Rolling Stone okrzyknął ją »słodko-słodkim, intensywnie kofeinowym nowym singlem«. New York Times prognozował, że „Espresso” to bezczelna, letnia melodia, która może przenieść ją na wyższy poziom”.
Niedawne „Espresso” szybko stało się największym hitem w dotychczasowej karierze artystki. Pitchfork określił ją mianem „hitu tegorocznego lata”, a „New York Times” ogłosił, że ta piosenka „wzniesie karierę Sabriny na wyższy poziom”.
Carpenter pojawiła się niedawno na okładce marcowo-kwietniowego numeru amerykańskiej edycji „Cosmopolitan”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!