Smashing Pumpkins już w lipcu przyjadą do Polski z nową gitarzystką. Znacie ją?

The Smashing Pumpkins wystąpią w PreZero Arenie Gliwice 2 lipca 2024 w ramach trasy koncertowej “The World Is a Vampire Tour”. Gościnnie wystąpi grupa Interpol. Na początku roku popularne “Dynie” ogłosiły nabór do roli gitarzysty zespołu. Po kilku miesiącach zapadła decyzja i oficjalnie od 16 kwietnia nową gitarzystką została Kiki Wong.

Znacie nową gitarzystkę Smashing Pumpkins? Możecie ją kojarzyć ze współpracy z Taylor Swift, Usherem, czy Bretem Michaelsem. Jest także członkinią zespołu Vigil of War, dowodzonego przez Alicię Vigil, basistkę Dragonforce. Kiki okazała się lepsza od 10 tys. innych chętnych, którzy zgłosili się do roli gitarzysty Smashing Pumpkins. Czas sprawdzić na żywo, jak na wiośle wymiata Kiki.

Kiedy: 2 lipca 2024
Gdzie: Gliwice, Prezero Arena Gliwice
Otwarcie bram: 18:30
Start koncertu: 20:00

Gdy Smashing Pumpkins zadebiutowali na scenie muzycznej w 1988 roku, byli fenomenem, jakiego świat nigdy wcześniej nie słyszał. Łącząc gatunki takie jak rock, pop, shoegaze, metal, rock gotycki, rock psychodeliczny i muzyka elektroniczna, stworzyli dźwiękowy kalejdoskop, w którym spotkały się sentymentalne melodie, pompatyczna instrumentacja i błyskotliwe teksty.

Ich muzyka nadal brzmi tak świeżo i obrazoburczo, jak wtedy. Dowodem na pozycję zespołu w branży jest 30 milionów sprzedanych płyt, dwie nagrody GRAMMY®, dwie nagrody MTV VMA i American Music Award.

Organizatorzy: DM Agency

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!