Ich Troje wystąpią na 30. Pol’and’Rock Festival!

Słyszymy Wasze głosy, spełniamy marzenia i łamiemy konwenanse! Znany zespół, na czele z Michałem Wiśniewskim, zasila line-up Małej Sceny 30. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

Ich Troje, powstały w 1995 roku w Łodzi, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Kapela zdobyła serca fanów i osiągnęła szczyty popularności dzięki takim hitom jak „Powiedz” i „Zawsze z Tobą chciałbym być…”, które do dziś są śpiewane przez kolejne pokolenia Polaków.

Od debiutu w 1996 roku, Ich Troje nagrało 10 albumów studyjnych, a ich piosenki, takie jak “A wszystko to…”, “Powiedz” czy “Zawsze z Tobą chciałbym być”, stały się ponadczasowymi przebojami. Zespół śpiewa głównie po polsku, choć w przeszłości tworzył również m.in. w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskim i francuskim. Ich muzyka łączy w sobie elementy popu, rocka i dance, a charyzmatyczne występy, słynące z rozmachu i teatralnych elementów, na długo zapadają w pamięć.

 

Ich Troje to także laureaci wielu prestiżowych nagród, m.in. Złotej i Platynowej Płyty, Diamentowej Płyty za albumy “Ad. 4” i “Po piąte…a niech gadają”, nagrody publiczności w konkursie “Premier” podczas 38. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2001 roku i Grand Prix 24. Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w 2001 roku. Dwukrotnie reprezentowali również Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji (w 2003 i 2006 roku).

 

Ich Troje od blisko 30 lat podbija serca fanów! Dziś skład zespołu tworzą Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Ania Świątczak. Mimo upływu lat, Ich Troje nie straciło nic ze swojej koncertowej energii i charyzmy. Wciąż potrafią porwać tłumy i dostarczyć publiczności niesamowitych emocji. Nie przegapcie tej okazji i przygotujcie się na dawkę nostalgii, radości i tanecznych rytmów na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

30. edycja Pol’and’Rock Festival

Znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, Pol’and’Rock Festival to przede wszystkim wielka muzyczna przygoda, podczas której ożywają ideały oryginalnego Woodstocku’69. Odbywający się w Polsce od 1995 roku festiwal już po raz 30. wyśle w eter dźwięki Pokoju, Miłości i Muzyki!

W dniach 1-3 sierpnia 2024 roku ponownie na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno Najpiękniejsza Publiczność Świata spotka się, by pielęgnować wartości wolności, braterstwa i rock’n’rolla (ale nie tylko!), podczas jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival! Ogłoszonymi do tej pory zespołami są m.in.: Flogging MollyT.LoveGuano ApesFlapjackClawfingerSick Of It AllCelKiltMotionless in WhiteElectric CallboyMyrathKasia KowalskaThe WarningLess Than JakeMEUTEModestepEnejOrkiestra Dorosłych DzieciPaktofonika Live BandMery SpolskyZenek KupatasaComaTransgresjaKrzysztof SokołowskiRotting Christ i Michael Patrick Kelly!

 

 

One thought on “Ich Troje wystąpią na 30. Pol’and’Rock Festival!

  1. W październiku ubiegłego roku Sąd Okręgowy Warszawa-Praga skazał piosenkarza Michała Wiśniewskiego na 1,5 roku pozbawienia wolności. W celu uzyskania pożyczki Michał W. przedłożył nierzetelne, pisemne oświadczenie o swoich dochodach, które znacznie zawyżył, a także podał nierzetelne dane dotyczące dochodów poręczyciela – ówczesnej żony podejrzanego” – informowała Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga. Wskazywała też, że w rezultacie artyście w 2006 roku została udzielona pożyczka 2,8 miliona złotych, której nie spłacił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!