BIG CYC – zespół bardzo płodny…muzycznie…

O tym, że grupa Big Cyc jest bardzo płodnym (muzycznie) zespołem wiemy nie od dziś. Muzycy tej niegdyś bardzo alternatywnej formacji, przyzwyczaili nas do częstego wydawania płyt. W swojej już 35-letniej karierze wydali łącznie 27 różnego rodzaju albumów.

26 kwietnia 2024 ukazało się 28-me  wydawnictwo grupy. Płyta pod tytułem „Manifesto”. Na  płycie możemy znaleźć 13 nigdzie wcześniej nie wydanych piosenek. Aczkolwiek, wprawne uszy fanów, szybko się zorientują, że część z tych utworów już słyszeli. Np. „Dziewczyny kochają niegrzecznych chłopaków”; „Wszystko będzie OK”; czy „Mamma Mia”.

O tym jak powstała płyta, jak się nad nią pracowało i co dalej postanowiliśmy zapytać Panów z BIG Cyca osobiście. W tym celu spotkaliśmy się z Krzysztofem Skibą i Jackiem Dżejdżejem Jędrzejczakiem,  w warszawskim sklepie R’n’R. A całość spotkania dla Was nagraliśmy

Panowie w znakomitych humorach opowiedzieli, o nowej płycie, o tym co u nich słychać  i uwaga niespodzianka: Zaprosili na jesienny koncert „bez prądu” w warszawskim Klubie Falcon…Uchylili rąbka tajemnicy, że przygotowali na ten SPECJALNY koncert mnóstwo atrakcji…jakich? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu i do przyjścia na koncert!

Rozmawiał : Paweł Galant

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!