Max & Iggor Cavalera w Tamie [ZDJĘCIA]

Po koncertach w Gdańsku i Wrocławiu legendy ciężkiego grania rodem z Brazylii zawitały do Poznania. Bracia Cavalera przyjechali do stolicy Wielkopolski, by w wypełnionym po brzegi klubie Tama dać niestety ostatni w naszym kraju, ale za to wspaniały koncert, którego długo nie zapomną ich fani.

Kilka miesięcy temu scena metalowa doświadczyła czegoś czego w sumie oczekiwał każdy fan ciężkiego grania. Bracia Cavalera ponownie nagrali dwa klasyczne albumy Sepultury: „Bestial Devastation” oraz „Morbid Visions”. Działając jako „Cavalera”, Max i Iggor zdecydowali się powrócić do początków swojej muzycznej kariery, ożywiając te legendarne płyty. Dzięki temu wielu młodych ludzi mogli poznać dziedzictwo braci Cavalera, które jest podstawą obecnej trasy koncertowej.

Występ braci Cavalera porwał od pierwszych nut zebranych fanów. Płynące ze sceny dźwięki były dynamiczną fuzją brutalnych dźwięków i nostalgicznym powrotem do korzeni. Charakterystyczna dla świata metalu muzyka zabrzmiała jeszcze intensywniej, przypominając o surowości i autentyczności, które pierwotnie definiowały ten gatunek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!