Wokalista, autor tekstów, kompozytor i pedagog – człowiek wielu talentów w muzyce, Bartosz Listwan, prezentuje od kilku miesięcy, utwór po utworze, w serwisach streamingowych, autorski materiał. Teraz przyszedł czas na kolejny – „Mam dość”.
Autorska kompozycja wokalno-instrumentalna „Mam dość” stanowi fuzję muzyki wokalnej oraz współbrzmień́ instrumentów akustycznych i elektronicznych. Brzmieniowo osadzona jest w nurcie szeroko rozumianej muzyki pop wzbogaconej o elementy na co dzień tożsame z muzyką funky, jazzem,, r’n’b oraz gospel. Mianownik kompozycji stanowi żartobliwy, pisany z lekkim przymrużeniem oka tekst, traktujący w dużym uproszczeniu o „sprawach męsko-damskich”; o tym co dzieje się w przestrzeni styku tych dwóch odmiennych punktów widzenia – męskiego z żeńskim oraz o nieustannie generowanych „mikro-dramatach” wynikających z różnorodności naszych temperamentów.
Mam dość jest już do sprawdzenia na wszystkich platformach streamingowych, powstał również do niego teledysk, dostępny na kanale YT Bartosza Listwana.