Co Jest Grane 2024 – dzień drugi! / Rozmawiamy z Dziwną Wiosną i Teatrem Muzycznym ROMA

Drugi dzień festiwalu Co Jest Grane 24 przyniósł niezapomniane emocje i wyjątkowe występy, które na długo zostaną w pamięci uczestników. Sceny festiwalowe tętniły życiem od samego rana, a na każdym kroku można było dostrzec artystów pełnych pasji i energii. Muzyka, teatr, sztuka i interaktywne atrakcje przyciągnęły tłumy, tworząc niepowtarzalną atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia.

Na jednej ze scen wystąpił zespół Dziwna Wiosna, który porwał publiczność swoim niezwykłym brzmieniem i charyzmą. Ich energetyczny koncert był jednym z najlepszych punktów programu dnia. Po występie udało nam się porozmawiać z członkami zespołu: Dawidem Karpiukiem, Wojtkiem Traczykiem i Michałem Młyńcem, który niedawno dołączył do składu!

Posłuchajcie co planują na wakacje, jakie koncerty lubią grać i jak Michał ocenia współpracę z Dziwną Wiosną:

Festiwal to nie tylko muzyka, ale także spotkania z ludźmi, którzy swoją działalnością wzbogacają kulturalny krajobraz. W tym kontekście, mieliśmy okazję porozmawiać z Ewą Zdanowicz z Teatru Muzycznego Roma, która jest odpowiedzialna za rozwój wolontariatu i edukacji w tej placówce. Podczas wywiadu opowiedziała nam o najnowszych inicjatywach teatru, które mają na celu zachęcić młodych ludzi do odkrywania świata sztuki oraz wspierania ich w rozwoju pasji teatralnych.

Autor: Joanna Tulo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!