Scena kultowego jazzowego klubu Jassmine na Great September w Łodzi

Warszawski klub Jassmine to muzyczna perła, która oczarowała miłośników muzyki i, mimo jedynie niespełna czteroletniej historii, zdążyła zaznaczyć swoje miejsce na światowej scenie muzycznej, dzięki zapadającym w pamięć bookingom i niezapomnianym wydarzeniom. Kameralna przestrzeń z nienaganną akustyką sprzyja budowaniu więzi między wykonawcami, a ich widownią. Prezentując nie tylko jazz, ale też neo soul, R’n’B, rap i alternatywę, klub stworzył wokół siebie dużą grupę fanów, a jednym z jego flagowych cykli jest Jazz Cats, którego gospodarzem jest saksofonista i twórca projektu Hoshii, Kuba Więcek.

Jazz Cats odbywa się w formule jam session miksując standardy z improwizacją pod kuratelą jednego z najzdolniejszych polskich jazzmanów. Każda edycja cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony publiczności, jak i samych muzyków.

13 września zobaczymy Jazz Cats w festiwalowej odsłonie podczas Great September – jako The Greatest Jazz Cats in Łódź. Scena Jassmine będzie grać we wnętrzach łódzkiego Grand Hotelu – kultowego miejsca, funkcjonującego nieprzerwanie od 1887 roku. Program Great September Showcase Festival & Conference rośnie tym samym o kolejny mocny punkt.

Specjalny plakat na tę okazję przygotowali wspólnie Dawid Ryski, Paweł Swanski i Witek Gretzyngier, line-up zostanie ogłoszony już niebawem.

Największe polskie gwiazdy na wyciągnięcie ręki!
Wejdź do specjalnej strefy pod
Sceną Główną mBank/ Mastercard

Kortez, Otsochodzi, Kwiat Jabłoni i inne polskie gwiazdy wystąpią w tym roku na Scenie Głównej mBank/Mastercard festiwalu Great September w Łodzi. Dodatkowo, posiadacze karnetów będą mogli wejść do specjalnej strefy, pozwalającej na jeszcze lepsze przeżywanie koncertów.

Główna scena, której mBank i Mastercard patronują już po raz trzeci, w tym roku będzie częściowo otwarta. Wstęp na nią będą mieli wszyscy chętni do sprawdzenia, jak na żywo brzmi najnowsza płyta jednego z najbardziej rozchwytywanych polskich raperów; Otsochodzi. Albo jak w wydaniu koncertowym sprawdza się Kortez, na którego występy często trudno zdobyć bilety. Posiadacze karnetów na Great September Showcase Festival & Conference otrzymają dodatkowo możliwość wejścia do strefy ustawionej najbliżej Sceny Głównej mBank/Mastercard, pozwalającej na jeszcze lepszy odbiór wszystkich zaplanowanych na niej występów.

Z Łodzi na legendarną scenę
Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej

mop, który debiutował na pierwszej edycji Great September oraz Pola Chobot & Adam Baran, których mogliście oglądać w Łodzi w ubiegłym roku, wystąpili podczas specjalnego koncertu zorganizowanego wspólnie z radiową Trójką. Musimy powtórzyć to za rok…

Poznaj Safario

Gdzie zagrałeś swój pierwszy koncert?

Mój pierwszy koncert był w Oslo na skateparku GSF (Gamlebyen Sport og Fritid) jak miałem 12 lat. Grałem na perkusji w zespole punkowym z ziomkami z klasy.

Rzecz, którą najbardziej uwielbiasz w graniu na żywo?

Że mogę być w momencie i nie myśleć o niczym innym poza tej chwili. No i moshpits.

Estetyka, którego zespołu/artysty jest ci najbliższa?

Safario🤪

Album, który zabrałbyś na bezludną wyspę?

“When I Get Home” Solange. Taka piękna płyta.

Trend, który cię najbardziej kręci w muzyce?

Polish Jazz

Great September Showcase Festival & Conference

12-14 września, Łódź

Partner główny festiwalu: Miasto Łódź

Mecenas: mBank, Mastercard

Sponsor: Rossmann

Partner strategiczny: Łódzkie Centrum Wydarzeń, OFF Piotrkowska Center

Patron medialny: Trójka Polskie Radio
Bilety dostępne na: eBilet, Eventim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!