VEROA debiutuje energetycznym singlem na lato

VEROA (Weronika Fedor) to wokalistka, multiinstrumentalistka: skrzypce, fortepian, ukulele. Pisze teksty i muzykę prosto z nastrojowych inspiracji. W swojej twórczości cechuje się dużą różnorodnością stylistyczną oraz pomysłowością. Debiutuje energiczną piosenką “Róż”.

Artystka zajmuje się muzyką od dziecka. W wieku 6 lat rozpoczęła naukę w szkole muzycznej na skrzypcach, które wzruszały ją najbardziej. Z biegiem czasu zaczęła występować z różnym repertuarem, obejmującym głównie folk, jazz, muzykę klasyczną, rock, pop i gospel. Filmy z jej występów można zobaczyć na Instagramie, Facebooku oraz TikToku, gdzie osiągnęła ponad 40 tysięcy wyświetleń.

Przyszedł czas, aby poskładała swoje myśli w jedną całość, dlatego zaczęła tworzyć piosenki. Singiel “Róż” jest idealnym utworem na energiczny początek wakacji. Róż symbolizuje pozytywne wspomnienie w biegu życia, do którego chce się wracać. W piosence artystka porusza ważny dla siebie temat – tłumienia emocji. Teledysk do utworu opiera się o jedno z jej hobby, czyli taniec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!