Klangor udostępnił Klip do kawałka “Ostatni Brzask”

Warszawa, 1 lipca 2024 r. – Z dumą prezentujemy najnowszy klip muzyczny zatytułowany “Ostatni Brzask”, który porusza niezwykle ważny i bolesny temat – samobójstwa wśród dzieci i młodzieży. Klip ma na celu zwrócenie uwagi na rosnący problem zdrowia psychicznego wśród młodych ludzi w Polsce.

 

W Polsce dostęp do psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej jest bardzo ograniczony, co sprawia, że wielu młodych ludzi nie otrzymuje niezbędnego wsparcia. Problemy takie jak stres szkolny, presja rówieśników oraz trudności rodzinne stają się nie do udźwignięcia, prowadząc niektórych do desperackich kroków.

 

“Utwór ma na celu zwiększenie świadomości na temat konieczności poprawy systemu opieki zdrowotnej dla dzieci i młodzieży” – mówi reżyser klipu. “Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy uda się zwrócić uwagę na te palące problemy i przyczynić się do wprowadzenia niezbędnych zmian.”

 

Klip “Ostatni Brzask” jest dostępny na platformach streamingowych oraz w serwisach społecznościowych. Twórcy klipu zachęcają do jego obejrzenia, udostępniania oraz dołączenia do dyskusji na temat zdrowia psychicznego wśród młodych ludzi.

O klipie

“Ostatni Brzask” to poruszająca historia ukazująca walkę młodego człowieka z problemami, które przerastają jego możliwości radzenia sobie. Czarny Kruk jako personifikacja anioła śmierci i zagłady przyglądający się problemom bohatera, a jego skrzydła jako symbol wolności od cierpienia i problemów.

 

Scenariusz i reżyseria: Łukasz Kufa

Realizacja: Anna Witkiewicz, Aleksandra Skowrońska

Music Production & Recording: Kamil Nowicki

 

Mix & Mastering: https://maciozo.wixsite.com/nebulastudiopoland

 

🔔 YouTube: / @klangor_official

👍 Facebook:   / klangorofficial

📷 Instagram:   / klangor_official

📩 Booking: ewa.klangor@gmail.com – 600 139 678

 

Linki do klipu

Klip “Ostatni Brzask”: https://www.youtube.com/watch?v=VxdRU3F6ZqQ&ab_channel=Klangor

 

Hashtagi

#OstatniBrzask #ZdrowiePsychiczne #WsparcieDlaMłodych #StopSamobójstwom #PomocPsychiatryczna

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!