Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ed Sheeran – Warszawa, PGE Narodowy

25 sierpnia 2022/ 18:00 - 23:30

www.eventim.pl/artist/ed-sheeran
Ed Sheeran
+-=÷x Tour
Warszawa, PGE Narodowy
25.08.2022
Doors: 16:00 / Showtime: 18:00
Ogólna sprzedaż biletów na koncert w Warszawie rozpoczyna się w sobotę 25 września 2021 o 11:00.
NA WYŻEJ WYMIENIONĄ TRASĘ NIE BĘDZIE PROWADZONA PRZEDSPRZEDAŻ
Ed Sheeran ogłasza swoją najnowszą trasę ‘+ – = ÷ x Tour’ (wymawiane ‘The Mathematics Tour’), która odbędzie się na stadionach w roku 2022. Tournée rozpocznie się w kwietniu przyszłego roku, a Ed zagra w UK, Irlandii, Środkowej Europie i Skandynawii, jak również powróci na londyński stadion Wembley, aby zagrać trzy koncerty w czerwcu/lipcu. Bilety będzie można nabyć na stronie www.eventim.pl
Najbliższa trasa Eda ‘+ – = ÷ x Tour’ odbędzie się na stadionach po raz pierwszy od przełomowej ‘Divide Tour’ z lat 2017 – 2019. Była to oficjalnie najpopularniejsza trasa, która przyniosła najwyższe zyski jeszcze przed jej zakończeniem. Podczas przyszłorocznego tournée, fani będą mieli okazję zobaczyć Eda wykonującego po raz pierwszy na żywo wybór utworów z najnowszego albumu ‘=’. Będą mogli również doświadczyć wyjątkowej produkcji, z okrągłą sceną na środku stadionu, na której Ed wystąpi w każdym kraju otoczony publicznością.
Wyczekiwany album Eda ‘=’ ukaże się 29 października nakładem Asylum/Atlantic. Oczekuje się, że nowy singiel artysty zajmie miejsce jego poprzedniego hitu na oficjalnej liśice singli w UK, utwór ‘Shivers’ – Ed wykonał go po raz pierwszy w poprzedni weekend na MTV VMA’s. Jest to kolejny szlagier po ogromnym sukcesie, ‘Bad Habits’, i powrocie Eda na listy, gdzie jak do tej pory, pozostawał w czołówce przez kolejne 11 tygodni.
Co więcej, od zeszłego tygodnia Ed stał się pierwszym brytyjskim artystą solowym, który przebywał 52 tygodnie – cały rok – na pierwszym miejscu oficjalnej brytyjskiej listy singli, wyprzedzili go jedynie Elvis Presley i The Beatles.
Promotorzy zachęcają do używania oficjalnych stron wymienionych na Edsheeran.com oraz przypominają, że Viagogo nie jest oficjalnym dystrybutorem biletów na nadchodzącą trasę.
Często zadawane pytania wraz z odpowiedziami na nie można znaleźć na stronie www.fkpscorpio.pl/ed-sheeran-faq

Szczegóły

Data:
25 sierpnia 2022
Godzina:
18:00 - 23:30
Koszt:
www.eventim.pl/artist/ed-sheeran
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/4267265386698388

Organizator

FKP Scorpio
Witryna internetowa:
www.fkpscorpio.pl

Miejsce wydarzenia

PGE Narodowy
al. Ks. J. Poniatowskiego 1,
Warszawa,
+ Google Map

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!