Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Guns N’ Roses Official Event, PGE Narodowy, 20.06.2022

20 czerwca/ 18:00 - 23:30

PLN06 – PLN1331457
Guns N’ Roses wraca do Polski w 2022 roku❗️
Guns N ‘Roses powrócą do Polski w 2022 roku, by zagrać na PGE Narodowym w Warszawie w ciepły czerwcowy dzień. Tego wieczoru na scenie pojawi się także Gary Clark Jr. i Dirty Honey. To będzie noc, której z pewnością nie zapomnicie!
Od czasu wydania debiutanckiego albumu „Appetite for Destruction” w 1987 roku, Guns N ‘Roses stał się jednym z największych zespołów rockowych w historii. Następnie wydali ambitny podwójny album „Use Your Illusion 1 & 2” (1991), który znacząco podniósł popularność zespołu. „Welcome To The Jungle”, „Sweet Child o’ Mine”, “Paradise City”, “Nightrain”, “You Could Be Mine”, “Patience”, “Civil War”, “Rocket Queen” i “November Rain”” – lista nieśmiertelnych klasyków się nie kończy!
Po reaktywacji w 2016 roku Guns N ’Roses wyprzedali wszystkie areny na całym świecie.
Latem przyszłego roku ponownie odwiedzą Europę i cieszymy się, że zespół ujął Polskę w harmonogramie swojej trasy koncertowej.
W skład zespołu Guns N ‘Roses’ wchodzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) i Melissa Reese (klawisze).

Miejsce wydarzenia

PGE Narodowy
al. Ks. J. Poniatowskiego 1,
Warszawa,
+ Google Map

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!